Algol ltd., Travel Company
16a Melnyka Str., Lviv, 79044 Ukraine
phone/fax: +38 (032) 242-41-21, 242-41-22, 242-41-23
fax: +38 (032) 242-41-24
algol@algol.com.ua
www.algol.com.ua

 Зразки документів Розписка про депозит та замовлення харчування  
Розписка про депозит та замовлення харчування повинна бути надрукована на офіційному бланку підприємства (організації) із зазначенням усіх вказаних реквізитів, містити нижченаведений текст, бути підписана керівником та завірена печаткою.

Зразок Розписки про депозит та замовлення харчування.
Фірмовий бланк
Повна назва підприємства (організації)
Україна, індекс, населений пункт, вул. ххххх, №
тел. (код) номер
факс (код) номер
e-mail: хххх@хххх
 
ххх
хх.хх.ххххр.
 
м. Львів, вул. Мельника, 16а
ТзОВ «Алголь»
Директору Добровольському О.Я.
 
РОЗПИСКА

Я, ПІБ посада туристичної фірми «Назва фірми» замовляю додаткове харчування, а саме обіди чи вечері, згідно програми туру для моїх туристів в кількості кількість осіб осіб по замовленню № номер замовлення, керівник групи ПІБ керівника замовленої групи. А також гарантую оплату цих послуг в повному обсязі та до виїзду групи в тур.
Я, ПІБ, довів (-ела) до відома керівника групи ПІБ керівника замовленої групи, що перед початком туру за кожного нашого туриста віком до 18 років включно потрібно здати супроводжуючому групи депозит у розмірі 15€, який повертається після закінчення туру за відсутності шкоди, заподіяної туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам. У випадку, якщо сума збитків, заподіяних туристом, більше 15€, туроператор «Алголь» має право відшкодувати збитки за рахунок депозиту усіх туристів в групі.

 
_________________
М.П.