Algol ltd., Travel Company
16a Melnyka Str., Lviv, 79044 Ukraine
phone/fax: +38 (032) 242-41-21, 242-41-22, 242-41-23
fax: +38 (032) 242-41-24
algol@algol.com.ua
www.algol.com.ua

 Зразки документів Розписка про депозит та відмову від харчування  
Розписка про депозит та відмову від харчування повинна бути надрукована на офіційному бланку підприємства (організації) із зазначенням усіх вказаних реквізитів, містити нижченаведений текст, бути підписана керівником та завірена печаткою.

Зразок Розписки про депозит та відмову від харчування.
Фірмовий бланк
Повна назва підприємства (організації)
Україна, індекс, населений пункт, вул. ххххх, №
тел. (код) номер
факс (код) номер
e-mail: хххх@хххх
 
ххх
хх.хх.ххххр.
 
м. Львів, вул. Мельника, 16а
ТзОВ «Алголь»
Директору Добровольському О.Я.
 
РОЗПИСКА

Я, ПІБ посада туристичної фірми «Назва фірми» відмовляюсь від бронювання додаткового харчування, а саме обідів чи вечерь, згідно програми туру для моїх туристів в кількості кількість осіб осіб по замовленню № номер замовлення, керівник групи ПІБ керівника замовленої групи. А також усвідомлюю, що супроводжуючий групи від туроператора «Алголь» безпосередньо в турі не зможе допомогти в організації обідів чи вечерь моїм туристам.
Я, ПІБ, довів (-ела) до відома керівника групи ПІБ керівника замовленої групи, що перед початком туру за кожного нашого туриста віком до 18 років включно потрібно здати супроводжуючому групи депозит у розмірі 15€, який повертається після закінчення туру за відсутності шкоди, заподіяної туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам. У випадку, якщо сума збитків, заподіяних туристом, більше 15€, туроператор «Алголь» має право відшкодувати збитки за рахунок депозиту усіх туристів в групі.

 
_________________
М.П.