E-mail:
Пароль:
 


Забули пароль?
Вкажіть E-mail:
Шановні колеги!  

Вітаємо наших постійних та нових партнерів!

Туристична фірма «Алголь» заснована 6 лютого 1992 року, туроператорську діяльність розпочала в 1995 році. За цей час ми зарекомендували себе як відповідальна, досвідчена та стабільна фірма. Нашою візитною карткою є уважне і доброзичливе ставлення до клієнтів. Ми дбаємо про безпечний, комфортний та цікавий відпочинок. Саме цим ми завоювали довіру та прихильність туристів і партнерів.

Ця сторінка створена для полегшення Вашої роботи із замовниками. Тут Ви знайдете вичерпні відповіді на будь-які запитання ваших туристів:
- детальні технологічні описи турів
- актуальні та вичерпні переліки документів для відкриття віз
- зразки угод
а також:
- наші акції
- новини
- корисні поради

Ми пропонуємо гортати сторінки світу разом з нами і чекаємо на Вас!

Як стати нашим партнером  

Цей розділ призначений для туристичних фірм, які не входять до жодної з мереж туристичних агенцій, а також для центральних офісів мереж туристичних агенцій.

Перш за все Вам потрібно заповнити Реєстраційну форму та надіслати на нашу електронну адресу algol@algol.com.ua разом зі сканованими копіями:

  • Документу про державну реєстрацію
  • Для платників Єдиного податку – документу про сплату Єдиного податку
  • Для платників ПДВ – документу про реєстрацію платника ПДВ
  • Підтвердження фінансового забезпечення своєї відповідальності перед туристом – гарантія банку або іншої кредитної установи *
  • Ліцензії на туристичну діяльність, якщо така є.

На їхній основі нами буде сформовано Агентський договір, два екземпляри якого, підписані директором ТО "Алголь" та з печаткою фірми, будуть надіслані Вам на фактичну адресу, зазначену в Реєстраційній формі. Вам потрібно лише підписати Агентський договір, поставити на ньому свою печатку та надіслати нам в головний офіс за адресою 79044, м. Львів, вул. Мельника, 16а.
Також ви будете зареєстровані в системі «Алголь On-line», а на ваш e-mail буде надіслано пароль доступу до Агентської сторінки.

*Увага!
В якості підтвердження фінансового забезпечення своєї відповідальності не приймаються гарантії, видані фінансовими уставами, які не є банками чи кредитними установами!


Відповідно до  Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" від 12.07.2001 N 2664-III:
Стаття 1. Визначення термінів
1. У цьому Законі терміни вживаються у такому значенні:
1) фінансова установа – юридична особа, яка відповідно до закону надає одну чи декілька фінансових послуг, а також інші послуги (операції), пов'язані з наданням фінансових послуг, у випадках, прямо визначених законом, та внесена до відповідного реєстру в установленому законом порядку. До фінансових установ належать банки, кредитні спілки, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди і компанії та інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг, а у випадках, прямо визначених законом, - інші послуги (операції), пов'язані з наданням фінансових послуг. Не є фінансовими установами (не мають статусу фінансової установи) незалежні фінансові посередники, що надають послуги з видачі фінансових гарантій в порядку та на умовах, визначених Митним кодексом України;
2) кредитна установа – фінансова установа, яка відповідно до закону про діяльність відповідної фінансової установи має право за рахунок залучених коштів надавати фінансові кредити на власний ризик;

Таким чином, будь який банк або кредитна установа є фінансовою установою але не кожна фінансова установа є банком або кредитною установою.

Звертаємо Вашу увагу на те, що здійснення турагентської діяльності без наявності дійсного та належним чином укладеного підтвердження фінансового забезпечення своєї відповідальності перед туристом є незаконним та тягне за собою накладення штрафу фіскальними органами.

Для мережевих агенцій  

Цей розділ призначений для туристичних фірм, які входять до однієї з мереж туристичних агенцій.

Якщо Ваша агенція входить до мережі агенцій, в якій бронювання здійснюються через центральний офіс мережі.
Перш за все Вам потрібно заповнити Реєстраційну форму для мережевих агенцій та надіслати на нашу електронну адресу algol@algol.com.ua разом зі сканованими копіями:

  • Документу про державну реєстрацію
  • Документу про приналежність до мережі агенцій.
Після перевірки наданої вами інформації ваша агенція буде зареєстрована в системі «Алголь On-line» під торговим знаком вашої мережі, а на ваш e-mail буде надіслано пароль доступу до Агентської сторінки.

Якщо Ваша агенція входить до мережі агенцій, в якій агенції здійснюють бронювання напряму туроператору.
Виконайте, будь ласка, вимоги розділу "Як стати нашим партнером".
 
Перевірте, чи є у Вас пароль  

Навіть якщо Ви ще не заходили на Агентську сторінку і не знаєте свого паролю, це ще не означає, що його немає.
Можливо, що Ваша фірма вже була зареєстрована на нашій Агентській сторінці, а на Вашу електронну адресу надіслано пароль.
Щоб перевірити, чи надано Вам пароль, скористайтесь процедурою відновлення паролю. Для цього справа в розділі «Забули пароль?» вкажіть свій E-mail та натисніть кнопкуУ випадку, якщо Ваша електронна адреса зареєстрована на Агентській сторінці, ви побачите повідомлення:
На вказаний E-mail відправлено інформацію про відновлення паролю,
а на Вашу електронну адресу буде надіслано новий пароль.

У випадку, якщо Ваша електронна адреса НЕ зареєстрована на Агентській сторінці, ви побачите повідомлення:
E-mail відсутній в базі даних.
У такому випадку надішліть нам листа з проханням про реєстрацію Вашої фірми і Ви отримаєте пароль.