Львів

Місто-легенда, місто-роман... Львів можна читати сторінку за сторінкою. Коли б Ви приїхали сюди у Середньовіччя, здавалося б, що це галасливе портове місто, а за міськими мурами шумить море. Люди різних верств, рас та національностей, легкий та безпечний уклад життя і битники-батяри. А поруч – вишуканої архітектури будинки, величні пам'ятники на честь видатних подій та історичних діячів, парки, що розкинулись на багато верст, чаруючої краси ландшафти і яскравий орнамент, укладений з церков та костелів.
Погода може виявитись дощовою, люди – дивними, зате кава, круасани і архітектура – не гірші, аніж у Відні. І вслід за відомою пісенькою, щось всередині повторює: «Коли б народитись я ще раз хотів – то тільки у Львові...»


Місто-контраст. Маленький Париж... Маленький, бо без натяку на снобізм великих старовинних столиць, Париж – бо демократичний як і світова столиця смаку, байдуже, доброго чи ні, зате свого.
В архітектурно-історичному відношенні місто є музеєм під відкритим небом – воно нараховує понад 2000 історичних, архітектурних та культурних пам’яток. У 1998 р. Львів внесено до міжнародної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Культурний спадок Львова творився представниками всіх тих народів, які в різні часи жили в нашому місті – а це були: українці, поляки, німці, італійці, греки, вірмени, євреї. Це незвичайне поєднання культур і стилів створюють неповторну атмосферу Львова. Щоб по справжньому відчути її потрібно пройтися вузенькими львівськими вуличками, випити запашної кави в одній із затишних львівських кав'ярень...

Прийшли інші часи, інші люди... Лишилося місто: воно живе саме по собі як окремий живий організм і приймає в обійми кожного. Вродливий чи ні, багатий чи злидар, улюбленець долі чи нещасливець – таки кожен знайде своє місце у серці старовинного Львова.

Сьогодні Львів перетворився на дивовижний симбіоз культурної столиці та затишної бюргерської провінції, з елегантними, часом старомодними панами та найкрасивішими панянками, претензійними акторами та простими студентами, розкішними ресторанами та типово львівськими кнайпами, любов’ю до екстравагантності та неодмінними недільними сімейними візитами до церкви.
           Корисна інформація

Телефони


Банки та банкомати, пункти обміну валют


Безпека


Медична допомога


Транспорт


Мобільний зв'язок, інтернет, пошта


Водіям


Де поїсти


Сувеніри


Розваги


Шопінг


Години роботи


Корисні сайти

« Згорнути