Перемишль
 
Перемишль належить до найдавніших міст Польщі, бо укріплене місто, з усією ймовірністю, існувало тут уже в VII столітті. На цій суміжній території віками проживали різні народи, спадщина котрих поєднувала культуру Сходу і Заходу та визначила сьогоднішнє обличчя Перемишля.
 
Місто розташоване у дуже важливому стратегічному районі, і через це відігравало значну роль у безперервних війнах між володарями Польщі та сусідньої Русі, знищувалось татарськими наїздами, а пізніше – нападами шведів та угорців. У середині ХІХ століття австрійська влада започаткувала тут будівництво могутньої фортеці, яка розбудовувалась аж до Першої світової війни.
 
У Перемишлі збереглось багато пам’яток старовини. У панорамі міста, яке розстелилося на Надсянських височинах, красуються вежі костелів: костел отців Францішканців XVII століття, костел отців Реформатів, цікава готична катедра, зведена на романському фундаменті. На Замковій горі розкинувся частково збережений замковий комплекс, котрий нещодавно піддали грунтовній реставрації. Також знайдені на ній численні залишки будівель дороманського періоду.
 
На віддалі 10 км від Перемишля, над мальовничим Сяном лежить село Красічин. Могутній замок пізнього ренесансу, побудований на зламі XVI та XVII століть у вигляді чотирикутника, з майданом та чотирма наріжними вежами – обличчя Красічина, що вглядається у темні води Сяну. Вже багато років замок оновлюють, в майбутньому тут буде відкрито музей.У модернізованій частині замку розташовані сучасний готель та затишний ресторан.

           Корисна інформація

Телефони


Банки та банкомати, пункти обміну валют


Безпека


Медична допомога


Транспорт


Мобільний зв'язок, інтернет, пошта


Водіям


Де поїсти


Сувеніри


Розваги


Шопінг


Години роботи


Корисні сайти

« Згорнути