Дрезден
 
Дуже часто Дрезден асоціюється з 5 пам’ятками: з Дрезденською оперою, Цвінгером, Терасою Брюля, церквою Хофкірхе та найцікавішою Резиденцією саксонської правлячої династії Веттинів.
Місто Дрезден було засновано на місці слов'янського рибальського села. Перша згадка про це село датується роком 1206. До XV століття тут розташовувалася резиденція саксонських герцогів, курфюрстів, а пізніше – королів. У 1539 р. Генріхом Благочестивим тут була проведена Реформація, а капела замку Торгау – самим Лютером освячена як перша протестантська церква. XVIII століття стало для міста століттям найбільшого розквіту, Дрезден стає центром європейської політики, економіки та культури.
 
У XIX столітті в Дрездені починає розвиватися промисловість. На Ельбі стали ходити пароплави, ведеться будівництво мануфактур.
Проте XX століття виявиться найтрагічнішим століттям міста в історії. В результаті англо-американських бомбардувань в кінці Другої світової війни Дрезден був практично стертий з лиця землі. До теперішнього часу, в результаті реставраційних робіт, які ведуться тут з 1951 року, місто практично відновлене.
 
Дрезден – одна з найбільших культурних столиць Європи. У його музеях зберігаються безцінні скарби, у ньому вікова культура.

           Корисна інформація

Телефони


Банки та банкомати, пункти обміну валют


Безпека


Медична допомога


Транспорт


Мобільний зв'язок, інтернет, пошта


Водіям


Де поїсти


Сувеніри


Розваги


Шопінг


Години роботи


Корисні сайти

« Згорнути