Відгуки про тур "Ваш красивий вікенд: Краків, Прага, Відень,

<<

Algol

Site Admin

Повідомлення: 1207

Повідомлення 23 лютого 2016, 14:14

Відгуки про тур "Ваш красивий вікенд: Краків, Прага, Відень,

<<

Denis

Повідомлення: 2

Повідомлення 25 серпня 2016, 14:50

Re: Відгуки про тур "Ваш красивий вікенд: Краків, Прага, Від

Пользуюсь услугами фирмы Алголь уже не первый год. Побывал и в Болгарии и во Франции, Германии, Польше. Этим летом решил вместо поездки на море поехать в тур по Европе. Долго не выбирал, так как у меня польская мультивиза, купил короткий тур с подходящей датой выезда. Тур называется «Ваш красивый викенд: Краков, Прага, Вена, Будапешт».
И собственно хочу поделится впечатлениями…

Первое это цена: тур довольно дешевый – 130 евро (это дорога в расстоянии 2000км, ночевка в 4 отелях, один из них в самой Праге)

Второе: тур без ночных переездов, что очень рекомендую, так как не было такой физической усталости ( как, например, в туры на Францию я когда-то ездил)

Третье: обзорные экскурсии на выбор – хочешь, платишь 10 евро и идешь, не хочешь не идешь ( так как я уже был в Кракове, то просто погулял самостоятельно по тех местах где раньше не был. А вот в Праге и Вене на экскурсии я пошел – правда в Праге она входила в стоимость тура).

Тур хорошо продуман и рассчитан по времени. Руководителем группы была очень отзывчивая девушка Наташа – интересно рассказывала, фильмы по теме ставила, хорошо ориентировалась в городах и давала много важной информации. Из дополнительных экскурсий рекомендую прогулку на кораблике в Праге и в Будапеште. В Будапеште особенно – иллюминация города это нечто!

Туром остался доволен.
<<

jaanastasia

Повідомлення: 1

Повідомлення 04 жовтня 2016, 12:46

Автобусные туры - это особый вид туризма. За несколько дней можно посетить несколько стран. Это, конечно, будет поверхностное знакомство, но основные достопримечательности стран можно увидеть. Прошло уже три месяца, как вернулась из тура «Наш Красивый Уикенд», но впечатлений до сих пор просто масса! Отличный тур для семейных выходных. 4 дня – 4 города.
Мы увидели Краков, Прагу, Вену и Будапешт. Так как мы ездили с двумя детьми, пришлось выбирать тур без ночных переездов. Это немного сократило пребывание в городах, но не повлияло на познавательность тура.
Первый день дорога в Краков длительностью 325 км ( плюс 2 часа прохождения грани) и в 15:00 мы уже в городе. Для желающих обзорная экскурсия 1,5 часа – мы на нее пошли, так как в городе первый раз, и остались довольны. После пообедали в уютном ресторанчике, прогулялись по сувенирному рынку и остаток времени провели на берегу реки Висла – кормили лебедей и любовались видом на Вавель. В 18:30 мы отправились в отель Воронеж на территории Чехии в городе Брно
Второй день в 8:00 выезд в Прпагу. Город потрясный – такой огромный, столько архитектурных стилей, тысячи туристов, музыка на каждом углу! Ночевали мы в Праге в отеле Кристал, поэтому, мы гуляли до поздней ночи, пили пиво и ели мороженое, поднимались на Пражский Град, наблюдали смену караула и даже посетили музей игрушек с детьми.
Третий день в 8:00 выезд в Вену. Приехали в город в 13:00 и сразу отправились на обзорную экскурсию по городу. Потом пообедав шницелем и выпив кофе, по предложению фирмы Алголь мы поехали в Шонбрунн. Впечатлений масса - не то слово. Были без гида, но погуляли замечательно (смотрите мой отзыв о Шонбрунне). В 18:00 выезд в Будапешт. Рекомендую прогулку на кораблике по ночному Будапешту – впечатляюще! Обязательно приедем в этот город на следующей раз. Ночевали в Будапеште в отеле Хунор.
Четвертый день по дороге домой заехали в Мишкольц-Тапольце, уникальные купальни в пещерах. Вода в купальнях теплая, но не горячая. Летом работают открытые бассейны на улице – опять таки, весело и детям. Провели в купальнях 2 часа. Не плохо. Потом переезд в Украину и во Львове были в полночь.
Везде успели, много увидели, гиды супер. Спасибо команде Алголь и руководителю Наташе Джек. Теперь интересует нашу семью тур в Будапешт :roll:

<<

Ко_Маша

Повідомлення: 1

Повідомлення 06 червня 2017, 20:33

Хочу подякувати Алголю за дійсно красивий уікенд. Знаходилася в турі з 19.05 по 22.05. В перший день рівно о 8.00 нас зустріли на вокзалі у Львові. Далі переізд через кордон. Все чітко сплановано, на кордоні знаходились приблизно 2,5 години і далі вже іхали територією Польщі. Періодично робились санітарні зупинки, так що можна було і в туалет сходити, і перекусити або просто розім'ятися.
Перший день гуляли по Кракову, оглядова екскурсія була справді оглядовою - в загальних рисах розповіли про історію міста, а далі близько години гуляли самі фотографувалися, куштували морозиво та національну кухню. Далі переізд до готелю. Готелі в Чехіі всі нормальні, в номері було все, що необхідно - чиста білизна, рушники, гель чи мило, фен для волосся. Єдиний момент - в готелях досить душно, тому дехто спав з відчиненими вікнами. О 7.00 годині сніданок. Сніданки теж гарні - є що обрати (яєшня, ковбаски, йогурт, мюсли, овочі, мясна та сирна нарізки, булочки, чай кава), голодними навряд чи можна залишитися.
Десь о 13-14 ми приіхали у Прагу. Нам зразу ж розповіли де і о котрій нас буде чекати автобус (так нас орієнтували протягом всього туру, тому заблукати у Вас мало шансіа). У Празі у мене окрім оглядовоі екскурсіі була рекомендована Королівські Градчани і екскурсія на кораблику. Все рекомендую! Екскурсовод (нажаль не пам'ятаю ім'я) - супер. Розповідь цікава, емоційна, був час і посміятися, і сфотографуватися і щось запам'ятати. А на кораблику ми просто насолоджувались краєвидом і куштували (безкоштовно, окрім напоів) вепряне коліно та інші страви. Ввечері було ще близько 2,5 годин вільного часу на покупку подарунків і спокійну прогулянку центром міста.
Наступного дня був Відень. 100% рекомендую скарбницю Габсбургів ( я досить спокійно відношусь до коштовностей, але навіть у мене емоціі били через край) і замок Шонбрунн (можна гуляти цілий день, того часу що був нам виділений катастрофічно мало). Далі переізд в Будапешт і прогулянка на кораблику. Тут розповідати нема про що - це потрібно просто бачити. Ночівля в готелі ( доречі готель в Будапешті був найгіршим - але переночувати одну ніч не критично). Останній день - купальні. Шанс розслабитися і змити всю втому. Двох годин особисто мені абсолютно вистачило. Далі знову автобус, проходження кордону ( досить швидко - близького 1,5 години) і шлях через Карпати додому. О 23.45 ми були на вокзалі у Львові.
Особиста подяка керівнику групи Гурняк Ользі за прекрасну організацію і атмосферу. Допомагала в усьому - підказувала де краще поміняти валюту, придбати сувеніри, що і де скуштувати. В дорозі в автобусі розповідала багато цікавинок, дивилися фільми, отримали маленькі розмовнички. Так, що керівнику тверда 5 за 5-ти бальною шкалою. Водіі - теж допомагали по ходу туру.
Що стоується варості, то тут все індивідуально. Наприклад обід і Відні з штруделя з гарніром, салату і торту Захер мені обійшовся в 17 евро. Подарункові цукерки у Відні десь від 2.5-3 євро і вище. Чеські вафлі в маркеті Білла 60 крон, пиво Козел теж в маркеті від 13 до 20 крон (курс приблизний 25 крон за 1 евро). Пиво на кораблику у Празі 70 крон.
Загалом я дуже задоволена, хоча порібно мати на увазі, що все-таки це досить втомлююча поіздка. Але на чотири дні я змогла забути про всі своі проблеми і отримати ковток "нового" для себе повітря.
<<

MariM

Повідомлення: 2

Повідомлення 10 листопада 2017, 15:39

Цей тур - мій перший досвід такого виду туризму. Але я залишилася задоволеною. Обирала тур власне через відсутність нічних переїздів і тривалість 4 дні.
Тур пролетів на одному диханні - кордон пройшли за 2 години і тому в Кракові вдосталь нагулялися. Праги було багато - оскільки ще й ночівля в Празі - то взагалі дехто гуляв до ранку ;). Чого справді було мало - то це Відня, туди обов'язково потрібно їхати ще раз. Будапешт ми бачили лише вечірній, але цього було достатньо щоб захотіти і сюди приїхати ще. А ось купальні в Мішкольц не дуже сподобалися - поперше було дуууже багато людей в цей день, подруге - вже закрилися басейни на вулиці на холодний період.
На завершення: продумана програма туру, кваліфіковані гіди, чудова супроводжуюча Дарія Коведа, професійні водії і мега комфортний автобус. Дякую, Алголь.

Повернутись до Ваш красивий вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

POWERED_BY
Designed by ST Software for PTF.
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB