Ненда
Гірськолижний курорт Ненда
Види та кількість витягів
34
19
12
5
1
Довжина та рівень складності трас
Легкий144 км.
Середній180 км.
Складний18 км.
Фрірайд/Маршрути78 км.
Разом420 км.
Ceзон катання
Сезон06.12.2014-
Літо11.06.2014- 11.10.2014
Години роботи08:45 - 16:30

Ненда - володар знака якості "Ласкаво просимо всією сім'єю", що присуджується офісом з туризму Швейцарії тільки обраним курортам, які відповідають значному переліку строгих критеріїв. Це сімейний гірськолижний курорт, що входить в найбільшу зону катання Швейцарії. Нендаз - один із найдемократичніших гірськолижних курортів Чотирьох долин. Він знаходиться на висоті 1400 метрів, біля підніжжя гори Тракуе, звідки відкриваються приголомшливі види на Бернське нагір'я. Серед головних його переваг - зручне розташування, продумана інфраструктура і незліченні траси для катання різного рівня складності. Для гірськолижників - численні траси і швидкісні підйомники, для любителів сноуборду - сноупарк з халф-пайпом. Різноманітне нічне життя, безліч ресторанів, барів, кафе. Весь набір спортивних і культурних заходів властивий курортам цього класу.

Офіційний сайт курорту - http://www.nendaz.ch

Cactus Cantina мабуть. самий жвавий бар на курорті. Розташований в центрі Ненда, поруч з музичним магазином On the Mountain. Мексиканські закуски, чудова коктейльна карта, межі якої простягаються набагато ширше трьох видів текіли, і якісний діджей - крім латинських ритмів тут можна почути реггі, диско та хаус-хіти.

Jeux d'Hivers - бар і закусочна при готелі Mont Fort по сусідству з поштою. Сюди приходять на класичний апрески з глінтвейном і пивом а ті, хто залишаються на довше, замовляють ситний бургер і сендвіч крок-месьє. Можна пограти в більярд і купити їжу з доставкою додому.

Tekoe Tea Lounge. Перший чайний магазин мережі Tekoe з'явився в Лозанні в 2004 році. З тих пір чайні лавки з впізнаваними бляшаними банками салатового кольору відкрилися в Берні, Женеві, Базелі і в інших містах Швейцарії. Крім сотні різноманітних улунов, ройбуша і трав'яних сумішей, тут можна купити фірмові "асамбляжі" Тekoe - чаї, що допомагають знизити температуру і тиск, а також поліпшити кровообіг і настрій. У меню кафе - тарталетки з лимоном, мільфей та інші поєднуються з чаєм десерти. є безкоштовний Wi-Fi.
Корисна інформація
Відстань до найближчих аеропортів:
Женева – 177км
Цюріх – 297км
На курорт можна добратись поїздом http://www.sbb.ch/home.html
або таксі http://www.taxigenevaairport.com/ru/nendaz.html
5 точок прокату обладнання
Mariethoz sports - www.mariethoz.com
Gaby sports - www.gabysports.ch
Neige Aventure - www.onthemountain.ch
Premier Alpine Centre - www.premieralpinecentre.com
Vaquin Sport&Loisirs - www.atelierduskivaquin.ch
4 лижні школи
Montagne Magique - www.montagnemagique.com
Neige Aventure Sa - www.onthemountain.ch
Premier Alpine Centre - www.premieralpinecentre.comh
Swiss Ski School - www.skinendaz.ch