Ля Туїль
Гірськолижний курорт Ля Туїль
Види та кількість витягів
19
18
1
0
0
Довжина та рівень складності трас
Легкий52 км. (33)
Середній81 км. (32)
Складний27 км. (15)
Разом160 км.
  • Параглайдинг
  • Сноутубінг - 17 км
  • Катання на лижах з вертолітом
  • Бордкрос
  • Фанпарк – 1
Ceзон катання
Сезон13.12.2014-
Години роботи08:45 - 16:45

Гірськолижний курорт Ля Туіль (La Thuile) – затишне містечко, що розташувалось у в Валль д'Аоста у безпосередній близькості до Франції і Монблану. Зона катання дозволяє покататись на сусідній французькій станції Ля Розьєр (La Rosiere) по одному скі-пасу. Загальний скі-пасс включає близько 150 км трас, серед яких найбільше синіх і червоних. Для експертів буде цікаве катання на складних чорних трасах від Ле Сухіше до Діретта і Тре. Особливість курорту – поєднання сучасної архітектури і затишної, спокійної сільської атмосфери.
Спокійний курорт, який не прагне вразити Вас своїм шиком, але створює максимальний комфорт для дорослих гірськолижників і звичайно, для дітей. Основна мета тих, хто вибирає Ла Туіль – комфортне катання на лижах і розваги дітей в снігових парках.
Системою підйомників Ля Туїль пов'язаний з французьким курортом Ля Росьєр, за 20 хвилин можна доїхати на машині до Курмайора.

Офіційний сайт курорту: http://www.lathuile.it/homepage.asp?l=3&s=I

Особливість курорту – поєднання сучасної архітектури і сільської атмосфери. До послуг гостей багаточисельні магазини, піцерії, фортепіанний бар, караоке, декілька затишних стильних барів, ресторани (італійська і французька кухня). Невисокі ціни на проживання і харчування. Проводяться розважальні програми, але активній молоді на курорті буде дещо нудно, нічне життя тут майже відсутнє.
Курорт також орієнтований на батьків з дітьми. Для дітей тут є Фанпарк і безліч шкіл, де малюків навчать стояти на лижах.
Корисна інформація
Найближчі аеропорти: Турін (159 км), Мілан (218 км), Женева (120 км).