Пассо Тонале
Гірськолижний курорт Пассо Тонале
Види та кількість витягів
7
19
3
0
0
Довжина та рівень складності трас
Легкий20 км. (11)
Середній64 км. (23)
Складний16 км. (6)
Разом100 км.
  • Халф-пайп - 1
  • Фанпарк - 1
  • Ковзанярський спорт
  • Класичні лижі
  • Гірка для санок
  • Прокат санок
  • Сноутубінг
  • Параглайдинг
Ceзон катання
Сезон08.11.2014-
Години роботи09:00 - 16:45

Долина Пассо Тонале (Passo Tonale), мабуть, самий тихий і спокійний курорт в регіоні Доломіти-ді-Брента. В долині, що простягнулася з півночі на південь, можна кататись і на західних, і на східних схилах, проводячи таким чином весь день на сонці. Тут багато синіх трас і хороша гірськолижна школа. По сусідству з Пассо Тонале розташувалися селище Понте-ді-Леньо (Pontedilegno, 1257 м) і Вермільо (Vermilio, 1260 м). Центр курорту – Тонале (Tonale, 1883 м) майже цілком складається з готелів і резиденцій. Єдиний абонемент «ski-pass» дозволяє лижникам кататись на курортах всього регіону Доломіти-ді-Брента (Мадонна-ді-Кампільо, Пінзоло, Валь-ді-Соле, Пасо-Тонале, Пейо і Монте-Бондоне), об'єднуючого 260 км найрізноманітніших трас: від супер-чорних до простих синіх, і користуватись всіма підйомниками і скі-бусами регіону.

Офіційний сайт курорту: http://www.valdisole.net/EN/homepage/

Тонале складається, в основному, з багатоповерхових будівель сучасної архітектури пропонує весь традиційний туристичний набір: різноманітні готелі та ресторани, кав'ярні та бари, дискотеки, кінотеатри, боулінг, спортивний центр, відкриту ковзанку. 14 ресторанів і 7 дискотек відкриті в Тонале в вечірній час, боулінг та кінотеатр завжди раді гостям, так що ввечері тут нудьгувати не доведеться.
Корисна інформація
Найближчі до курорту аеропорти – Верона (120 км) і Мілан (132 км), сюди виконують рейси практично всі європейські авіакомпанії. Більшість пропонує безкоштовний провіз спорядження. Аеропорти пов'язані з Тонале численними автострадами. Щоб дістатися від них до курорту, найзручніше скористатися трансфером, який пропонують багато готелів, або орендувати автомобіль.