Експорт туру
Ця можливість доступна тільки для залогінених агентів.
Будь ласка, здійсніть вхід в Агентський розділ, після чого поверніться на сторінку з турами і знову натисніть кнопку експорту.
Версія для друку:
Стандартна | Скорочена

Закарпатський передзвін (дитячий)
4
дні

Чарівне та неймовірне Закарпаття чекає на тебе!
Лінк на тур
Львів – Палац Шенброн – Мукачево – Берегове – Хуст – Ужгород – Невицький замок – Лумшори – Синевир – Шипіт – Львів

Закарпаття - регіон, який зачаровує своїм теплом та самобутністю...
 • Стародавнє Мукачево та найменший обласний центр України - Ужгород у вартості туру
 • Захоплююча поїздка в Хуст з відвідуванням оленячої та страусиної ферм в програмі туру.
 • Можливість скупатися в справжньомі чані на вогні в райському куточку Карпат - Лумшорах!
 • Відвідування озера Синевир та водоспаду Шипіт, які є природніми чудесами України.
Початок туру:

ПРОГРАМА ТУРУ
День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми «Алголь». Інформація 
08:30 - оглядова автобусна екскурсія «Знайомство зі Львовом». Під час цієї екскурсії Ви побачите розкішний ансамбль собору Св. Юра – шедевр барокової архітектури, один із центрів греко-католицької церкви в Україні; Львівський університет – один із найстарших навчальних закладів в Україні, що розташувався в будівлі колишнього галицького Сейму; Високий замок – овіяне легендами місце заснування Львова, з якого відкривається захоплива панорама міста; Личаківський цвинтар – пантеон слави, краси, вічності та мистецтва. Читати далі »
Виїзд зі Львова та денний переїзд через Карпати до Мукачева.  «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.Читати далі »
Дорогою зупинка на огляд палацу Шенброна.
Оглядова екскурсія по Мукачеву з відвідуванням замку Паланок (вхідні квитки оплачуються додатково). Час на обід.
Розміщення в готелі.
Рекомендуємо Рекомендуємо продовжити знайомство з містом під час захоплюючої середньовічнї екскурсії вечірнім Мукачевом (150 грн).
Ночівля. 

День 2
Сніданок.
Рекомендуємо Рекомендуємо поїздку до Берегово (60 грн).  Старовинне, романтичне та затишне, місто Берегове лежить на берегах невеличкої річки Верке, і з усіх боків його оточують пологі гірські схили, вкриті виноградниками. Берегове — осередок угорської культури в Україні.
Це місто славиться своїми термальними басейнами, куди можна приїхати за міцним карпатським здоров'ям хоч влітку, хоч морозною зимою. Води Берегового навіть взимку не охолоджуються. Вони каламутні, через особливості хімічного складу, і з їх допомогою лікують серцево-судинні хвороби, артрит, варикоз, остеохондроз. Таке оздоровлення можна порекомендувати людям після травм кісток і м'язів, важких і не дуже. Термальні басейни Берегового також знадобляться, якщо потрібно підлікувати нервову систему.
Читати далі »

Вільний час під час якого рекомендуємо:
Рекомендуємо Відвідування унікальних термальних басейнів (170 грн/2години).
Рекомендуємо Поїздку в місто Хуст з відвідуванням оленячої та страусиної ферм (180 грн + вх. квиток 50 грн дорослі, 25 грн діти).  Хуст, місто якому офіційно трохи більше 900 років. Все почалося з замкового зміцнення на горі. В1242 році татарська орда завдала величезної шкоди замку, але воїн на ім'я Хуст, що прийшов з Угорщини зміг перемогти їх. Повернувшись додому він дізнався що його дружина Тиса і дочка Ріка врятувалися в підземеллі і був дуже цьому радий. З тих пір і назвали дві протікаючі через місто річки іменами цих двох улюблених жінок князя Хуста. Замок у Хусті створювався в основному в 11-12 століттях. Кажуть від татарської навали він був взагалі неприступним. Після навали його вдало відродили і замок прослужив на благо народу цілих 400 років поки в нього не влучила блискавка і не трапилась перша пожежа. Та на жаль перша не була остання. У середині 18 сторіччя знову в нього влучила блискавка і на цей раз замок постраждав дуже сильно. З тих пір він помирає. Потихеньку, але помітно. Стін стає менше. Але навіть дивлячись на них, усвідомлюєш всю міць цієї твердині, що стоїть на вершині високої гори над старовинним містом Хуст. З майданчика, розташованого біля стін замку, відкривається чудова панорама на місто та його околиці.Читати далі » Час на обід.
Повернення в готель.
Ночівля.
День 3
Сніданок.
Переїзд в Ужгород. Оглядова екскурсія містом. Вільний час.
Відвідування Невицького замку (вхідні квитки оплачуються додатково).
Повернення в Мукачево. Час на обід.
Вільний час під час якого рекомендуємо:
Рекомендуємо Поїздку в Лумшори, де ви зможете насолодитися купанням в чанах з теплою мінеральною сірко-водневою водою (250 грн).  Лумшори - одна з своєрідних візитівок Закарпаття.Сховане в глибинці Карпатських гір село останнім часом стало джуе популярним. Відпочинок у Лумшорах, у першу чергу, відомий завдяки дивній на перший погляд процедурі - тут вас посадять у величезний мідний чан і будуть варити на повільному вогні. Не лякайтеся - це не пекло. Навпаки, Лумшори-райський карпатський куточок. А в чані знаходиться мінеральна сірководнева вода, яку підігрівають за допомогою дров. Купання в чані приносить оздоровлення опорно-рухового апарата. Альтернативою чану служить басейн, який також наповнюють мінеральною водою. Зараз купалень налічується більше десяти, але тільки одна з них, що існувала тут споконвічно, пропонує купання в сірководневої воді з підвищеним вмістом радону - саме вона і є найбільш корисною. У всіх інших чанах запарюють трави, пропонують купання на ялинових гілках, що теж корисно.
 
Читати далі »

Ночівля.
День 4
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до озера Синевир.  Озеро Синевир належить до семи природних чудес України. Кажуть, воно утворилось приблизно 10 тисяч років тому. Диво природи під назвою Синевир заховалось у горах на висоті майже тисячі метрів над рівнем моря. Глибини озера сягають 22-х метрів.
У чистих водах Синевиру чарівливо відбивається вся врода Карпат. Вічна тиша і холодний спокій заколисують тих, хто спостерігаючи з берега, милується їх красою. Купатись у озері не можна. Та й сама природа застерігає сміливців, зберігаючи холод води навіть у найспекотніші дні літа.
На березі Синевиру можна побачити дві статуї. Височенні дерев’яні Синь і Вир – символи невмирущого кохання, що колись розлилось соленими струмками посеред карпатських схилів.
Читати далі »
Вільний час.
Опісля відвідування водоспаду Шипіт.  Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України. Найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець Міжгірського району. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.
Шипіт заворожує кожного відвідувача свої неповторним звуком та мальовничою природою довкола. Милуватися ним можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом.
 
Читати далі »
Час на обід.
Переїзд до Львова (до 22:00).
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для проведення екскурсії – 30 осіб.
 
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

Важливо:

Початок туру:
 • Вирушаючи в тур переконайтесь, що взяли всі необхідні для подорожі документи.
 • Відправлення автобусу в тур відбувається не пізніше часу, зазначеного в програмі туру.
 • На посадку в автобус слід прибути не пізніше, ніж за 15 хвилин до початку туру.
 • Туристи, які запізнились, можуть за власний кошт наздогнати автобус.
 • Наполегливо рекомендуємо під час замовлення туру надавати актуальний номер мобільного телефону для своєчасного інформування про місце зустрічі туристів перед туром та можливі зміни в програмі туру.

Автобус:
 • Туристи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння до поїздки не допускатимуться.
 • В салоні автобусу заборонено перевозити дорожні сумки, валізи та інший габаритний багаж. За порушення цього пункту штраф в розмірі 1000₴.
 • В салоні автобусу заборонено зберігати на верхніх поличках скляну тару та інші речі, які можуть травмувати пасажирів. За травмування пасажирів відповідальність несе власник травматичних речей згідно законодавства України.
 • На місцях в першому ряді в автобусі забороняється перевезення осіб віком до 14 років або зростом менше 140 см.
 • Під час руху автобусу обов'язково потрібно використовувати паски безпеки. За невикористання пасків безпеки штраф, у відповідності до законодавства України, накладається на пасажира. Використання пасків безпеки зменшує ризики для пасажира під час дорожньо-транспортної пригоди.
 • В салоні автобусу категорично заборонено: ходити по салону під час руху автобусу, курити, лузати насіння, смітити, споживати алкогольні напої, морозиво, будь-які рибні, молочні продукти, варені яйця та інші продукти, які мають явно виражений специфічний запах. За порушення цього пункту штраф в розмірі 1000₴. Для висадки з автобусу осіб в стані алкогольного сп'яніння може бути викликано поліцію.
 • З усіх питань, пов’язаних з функціонуванням автобусу ­– температурний режим в салоні, функціонування сидінь, індивідуальних обдувів та освітлення, потрібно звертатись до керівника групи та не відволікати ними водіїв.
 • Чай, кава в автобусі не готуються, їх можна придбати та спожити в кафе під час зупинок – заборонено заносити ці напої в салон автобусу. За порушення цього пункту штраф в розмірі 1000₴.
 • Туалет в автобусі відсутній (зачинений). Користування туалетом передбачене на санітарних зупинках.
 • Зупинки автобуса здійснюються у відповідності до програми туру у відведених для цього місцях. Всі місця зупинок обладнані туалетами. Зупинки на вимогу чи прохання туристів категорично заборонені.
 • Спинки сидінь в останньому ряді не опускаються.
 • Туристична фірма «Алголь» не несе відповідальності за залишені в салоні автобусу речі, кошти та документи.
 • Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна автобусу.
 • Відмова оплати штрафу є підставою для припинення надання туристичних послуг.

Готель:
 • Поселення в готель після 14:00, виселення з готелю до 10:00.
 • Після 22:00 слід дотримуватись тиші. За порушення цього пунту турист може бути оштрафований або виселений з готелю.
 • Продукти на сніданку призначені для споживання в приміщенні ресторану. За спробу винести продукти харчування з ресторану адміністрацією готелю може бути накладено штраф або викликано поліцію.
 • Для збереження цінних речей, коштів та документів радимо користуватись сейфом готелю.
 • В числі телевізійних каналів можуть бути платні. Оплата таких каналів здійснюється по факту їхнього користування.
 • Вміст мінібарів в номерах за додаткову плату. При поселенні вміст мінібару потрібно звірити з описом. Недостача вмісту мінібару при виселенні прирівнюється до споживання та підлягає оплаті.
 • Холодильника, праски та фену в номері немає.
 • Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна готелю.

Страхування:
 • Просимо до початку туру ознайомитись з правилами страхування та умовами відшкодування медичних витрат страховою компанією.
 • Якщо під час туру передбачаються зайняття спортом або розваги, пов'язані з підвищеною небезпекою для здоров'я, життя, потрібно вибрати відповідну програму страхування.
 • Звертаємо увагу, що страхова компанія не відшкодовує витрати, пов'язані з лікуванням травм, станів та захворювань, які застрахована особа отримала внаслідок дій, здійснених нею у стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотичних чи токсичних речовин.

Керівник групи:
 • Супроводжує групу по всьому маршруту туру, забезпечує повне виконання програми туру, інформує про час та місце збору та/або від’їзду групи, організовує посадку в автобус та поселення в готелях відповідно до «Підтвердження замовлення» («Інформаційного листа»).
 • Керівнику групи категорично заборонено змінювати програму туру на вимогу чи прохання туристів.
 • Керівник групи не організовує екскурсії та факультативи, які не входять до програми туру.
ВАРТІСТЬ
Увага! Вартість туру визначається датою оплати, а не датою оформлення замовлення!
 
Вартість туру
Група Дорослі та діти
«15+1» 2300грн – діє від 15 оплачуваних туристів
«9+1» 2350грн – діє від 9 до 14 оплачуваних туристів
«5+1» 2500грн – діє від 5 до 8 оплачуваних туристів
Гарантований аванс на екскурсії.
 • Гарантовані аванси запроваджено в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором якнайбільшої кількості гарантованих екскурсій та для запобігання використання турів з нетуристичною метою.
 • Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.
 • У разі незамовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається.
Читати далі »
300грн
Опційні доплати
Доплата за одномісне розміщення.
 • Туристи, що подорожують одні та не замовляють одномісний номер, можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко.
Читати далі »
900грн
 
СУПРОВОДЖУЮЧИЙ – один на групу:
 • НЕ ОПЛАЧУЄ вартість туру!
 • НЕ ОПЛАЧУЄ вартість додаткового харчування за умови замовлення та оплати такого харчування всією групою до початку туру!
 • НЕ ОПЛАЧУЄ вартість факультативів за умови замовлення та оплати факультативів всією групою до початку туру!
 • ОТРИМУЄ винагороду в розмірі 200 грн за кожного оплаченого туриста!!!
   
Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати.
Курс на сьогодні 30,0000 грн за 1 €

ШТРАФНІ САНКЦІЇ:
Розмір неустойки розраховується з дати отримання Ануляції замовлення до дати початку Туру у наступному порядку
Строк до початку Туру Розмір неустойки
Більше ніж 21 доба Гривневий еквівалент 10€
За 21-15 діб 25% вартості Замовлення
За 14-8 діб 50% вартості Замовлення
За 7 діб та менше 100% вартості Замовлення
У випадку невідбуття туристів в Тур 100% вартості Замовлення

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання у готелі **-***, харчування: сніданки;
 • Увага!
  •  Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком;
  •  У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою.
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми;
 • групове медичне страхування на період туру.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • факультативні програми
супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість факультативів  за умови придбання факультативу всією групою та замовлення до початку туру;
 • 4 обідо-вечері (обід чи вечеря згідно програми туру) - вартість 400грн
замовлення та оплата до початку туру
супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість харчування за умови придбання харчування всією групою;
для замовлення додаткового харчування потрібно надіслати Форму замовлення додаткового харчування;
при відмові від додаткового харчування потрібно надіслати Форму відмови від додаткового харчування.
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • доплата за одномісне розміщення.
(червоними зірочками "*" позначені обов'язкові для заповнення поля)

* Дата початку туру:
* Замовник (компанія):
  Відповідальна особа:
* Телефон:
()
  Факс:
()
* E-mail:

Номери в готелі:
Додати номер  

Примітка: