Експорт туру
Ця можливість доступна тільки для залогінених агентів.
Будь ласка, здійсніть вхід в Агентський розділ, після чого поверніться на сторінку з турами і знову натисніть кнопку експорту.
Версія для друку:
Стандартна | Скорочена

Скарби Подільської Височини (дитячий)
4
дні

Відвідай чарівні замки та фортеці України!
Лінк на тур
Львів – Тернопіль– Збараж – Кам'янець-Подільський – Бакота – Хотин – Чернівці – Львів

Кам'янець-Подільський та скарби Подільської Височини...
 • "Файне місто" - Тернопіль, "квітка на камені" - Кам'янець-Подільський та український Відень - Чернівці у вартості туру!
 • Неймовірні красоти Дністровського каньйону!
 • Можливість відвідати Хотин та затоплену українську Атлантиду - Бакоту.
Початок туру:

ПРОГРАМА ТУРУ
День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми «Алголь». Інформація 
08:30 - виїзд зі Львова та переїзд в Тернопіль. Оглядова екскурсія містом.  Тернопіль - одне з найкрасивіших міст України. Місто, яке заробило собі славу "файного міста". Пам’ятки Тернополя – це жива історія та сучасність цього затишного краю. Вони відображають часи героїчної давнини міста й інтереси сучасних тернополян. Головна туристична родзинка Тернополя – це велика штучна водойма, створена у самому центрі міста на річці Серет. Офіційна назва водойми – Тернопільський став, хоча в народі часто ще кажуть Тернопільське озеро. Водоймою можна здійснити прогулянку на теплоході. Не менш цікавим місцем є Старий замок. По факту від цілої фортеці зараз лишився лише перебудований палац («старий замок»). Попри все, його історія, краса і велич піднесли споруду до рівня одного із символів міста, що збереглися донині. Читати далі »
Час на обід.
Вільний час під час якого рекомендуємо:
Рекомендуємо Поїздку в Збаразький замок (100 грн).  Будівництво цього замку-фортеці було завершене ще 1631 року. Його вигляд відповідав найновішим на той час досягненням фортифікаційного мистецтва. Складався з двоповерхового палацу в стилі пізнього ренесансу, казематних валів, чотирьох бастіонів та рову, наповненого водою. На оборонних валах стояли п’ятикутні вежі. Сьогодні в палаці замку розміщений краєзнавчий музей. Читати далі »
Переїзд в Кам'янець Подільський. Оглядова екскурсія містом.  «Квітка на камені» – так говорила про Кам'янець-Подільський Леся Українка. Сьогодні це місто називаємо перлиною України, містом-фортецею, містом-легендою, таким, що давно здобуло світову славу.
 Під час екскурсії містом Ви відвідаєте: Старий замок ХІІ-XIX ст. – головний форпост древнього міста, що звівся на стародавніх скелях, об'єкт входить в список 7-ми чудес України. Ви прогуляєтесь під Тріумфальною аркою Станіслава Августа, побачите велич і красу Петропавлівського кафедрального костелу, Кам'янецької ратуші та Вірменського колодязя, матимете унікальну можливість помилуватись площами міста: Польський ринок, Російський ринок, Вірменський ринок. До Вашої уваги також: Мусульманський мінарет, Петропавлівська православна церква, Домініканський і Трінітарський костели, Вірменська церква і Вірменський католицький костел. Ви також пройдетеся по старовинних Вірменським кварталах, побачите Гончарну і Кушнірська вежі, Турецькі і Вірменські бастіони, а також Польські і Російські ворота.
 
Читати далі »

Поселення в готель та ночівля.

День 2
Сніданок. Вільний час.
Рекомендуємо Рекомендуємо екскурсію Бакота — затоплена українська Атлантида (100 грн). Бакота — це затоплене село, яке колись було столицею Пониззя. З давньоруської ця назва в перекладі означає «бажане, прекрасне місце». Сьогодні це мальовнича територія навколо Дністра, розміщена поряд з залишками унікального скельного монастиря та входить до національного природного парку «Подільські Товтри». Бакітський монастир є найдавнішою пам'яткою культових підземних споруд на Поділлі. На його території знаходяться печери, ніші, гробниці та три цілющих джерела. Читати далі »
Рекомендуємо Рекомендуємо поїздку в Хотин (150 грн).  Хотин - одне з найдревніших міст України, відоме ще з Х століття. Основними визначними пам'ятками міста є старовинна каплиця, княжий палац і знаменита, навіть за межами України, Хотинська фортеця. Саме Хотинська фортеця щороку привертає до себе пильну увагу українських і зарубіжних туристів. Свого часу це місце не раз брав на себе удари турецьких загарбників. Стіни фортеці назавжди залишаться свідками незвичайного героїзму волелюбного українського народу. На території цієї історичної пам'ятки не рідко проводять грандіозні лицарські турніри, реконструкції найбільш пам'ятних битв, середньовічні фестивалі, а також проходили зйомки таких художніх фільмів, як «Тарас Бульба», «Гадюка» «Русалочка», «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго »та інші.Читати далі »
Час на обід.
Ночівля.
 
День 3
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Чернівці. Оглядова екскурсія містом.  «Бабця – Австрія, дідусь – Франц Йосип» – жартома кажуть про Чернівці. Це місто часто має назву українського Відня або малого Парижа.
Образ Чернівців впродовж шести століть створювався різними культурами і народами . Його захоплююча історія , культурну та архітектурну різноманітність приваблюють багатьох туристів не тільки з України. Історія міста налічує трохи більше 6 століть. Багато церков і храмів , ансамблі Центральної та Театральної площі , а також вулиці О. Кобилянської дійшли до нас у майже незмінному вигляді. Це свідчить про те, як багато уваги і турботи приділялася цьому місту владою і імператором Францом Йосипом.
Обов’язковим для відвідування є університет імені Юрія Федьковича. Якщо ви були в Чернівцях і не приділили цьому місцю свого часу – вважайте, що подорож не вдалась, адже навчальний заклад такої краси існує хіба що в фільмах про Гаррі Поттера.
Читати далі »
 Вільний час. Час на обід.
Рекомендуємо Рекомендуємо екскурсію Чернівці навиворіт (50 грн). Ця вечірня екскурсія дозволить вам познайомитися з містом зсредини, побачивши потаємні закутки провулків та двориків. Читати далі »
Поселення в готель і ночівля.
 
День 4
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд з Чернівців. Переїзд в м. Заліщики. Заліщики – невеличке курортне містечко, яке роташоване у мальовничій долині на лівому березі Дністра, немов би на півострові. Перші згадки про це містечко сягають ще 1310 року. В минулому – це місто-курорт, відоме своїми елітними пляжами, центр виноробства та садівництва, де першими в цих краях доспівають персики, помідори. Читати далі »
Дорогою зупинка біля відомого Дністровського каньйону, де ви зможете насолодитися неймовірною панорамою міста Заліщики. Час на обід.
Переїзд до Джуринського водоспаду. Цей водоспад знаходиться на річці Джурин та є найбільшим рівнинним водоспадом України. Історія виникнення цього водоспаду оповита легендами. Сьогодні протяжність Джуринського водоспаду складає 16 метрів. Тиск води настільки великий, що, перебуваючи поруч з спадаючою водою, складно розчути інші звуки. Читати далі »
Повернення до Львова (до 23:00).
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для проведення екскурсії – 30 осіб.
 
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

Важливо:

Початок туру:
 • Вирушаючи в тур переконайтесь, що взяли всі необхідні для подорожі документи.
 • Відправлення автобусу в тур відбувається не пізніше часу, зазначеного в програмі туру.
 • На посадку в автобус слід прибути не пізніше, ніж за 15 хвилин до початку туру.
 • Туристи, які запізнились, можуть за власний кошт наздогнати автобус.
 • Наполегливо рекомендуємо під час замовлення туру надавати актуальний номер мобільного телефону для своєчасного інформування про місце зустрічі туристів перед туром та можливі зміни в програмі туру.

Автобус:
 • Туристи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння до поїздки не допускатимуться.
 • В салоні автобусу заборонено перевозити дорожні сумки, валізи та інший габаритний багаж. За порушення цього пункту штраф в розмірі 1000₴.
 • В салоні автобусу заборонено зберігати на верхніх поличках скляну тару та інші речі, які можуть травмувати пасажирів. За травмування пасажирів відповідальність несе власник травматичних речей згідно законодавства України.
 • На місцях в першому ряді в автобусі забороняється перевезення осіб віком до 14 років або зростом менше 140 см.
 • Під час руху автобусу обов'язково потрібно використовувати паски безпеки. За невикористання пасків безпеки штраф, у відповідності до законодавства України, накладається на пасажира. Використання пасків безпеки зменшує ризики для пасажира під час дорожньо-транспортної пригоди.
 • В салоні автобусу категорично заборонено: ходити по салону під час руху автобусу, курити, лузати насіння, смітити, споживати алкогольні напої, морозиво, будь-які рибні, молочні продукти, варені яйця та інші продукти, які мають явно виражений специфічний запах. За порушення цього пункту штраф в розмірі 1000₴. Для висадки з автобусу осіб в стані алкогольного сп'яніння може бути викликано поліцію.
 • З усіх питань, пов’язаних з функціонуванням автобусу ­– температурний режим в салоні, функціонування сидінь, індивідуальних обдувів та освітлення, потрібно звертатись до керівника групи та не відволікати ними водіїв.
 • Чай, кава в автобусі не готуються, їх можна придбати та спожити в кафе під час зупинок – заборонено заносити ці напої в салон автобусу. За порушення цього пункту штраф в розмірі 1000₴.
 • Туалет в автобусі відсутній (зачинений). Користування туалетом передбачене на санітарних зупинках.
 • Зупинки автобуса здійснюються у відповідності до програми туру у відведених для цього місцях. Всі місця зупинок обладнані туалетами. Зупинки на вимогу чи прохання туристів категорично заборонені.
 • Спинки сидінь в останньому ряді не опускаються.
 • Туристична фірма «Алголь» не несе відповідальності за залишені в салоні автобусу речі, кошти та документи.
 • Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна автобусу.
 • Відмова оплати штрафу є підставою для припинення надання туристичних послуг.

Готель:
 • Поселення в готель після 14:00, виселення з готелю до 10:00.
 • Після 22:00 слід дотримуватись тиші. За порушення цього пунту турист може бути оштрафований або виселений з готелю.
 • Продукти на сніданку призначені для споживання в приміщенні ресторану. За спробу винести продукти харчування з ресторану адміністрацією готелю може бути накладено штраф або викликано поліцію.
 • Для збереження цінних речей, коштів та документів радимо користуватись сейфом готелю.
 • В числі телевізійних каналів можуть бути платні. Оплата таких каналів здійснюється по факту їхнього користування.
 • Вміст мінібарів в номерах за додаткову плату. При поселенні вміст мінібару потрібно звірити з описом. Недостача вмісту мінібару при виселенні прирівнюється до споживання та підлягає оплаті.
 • Холодильника, праски та фену в номері немає.
 • Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна готелю.

Страхування:
 • Просимо до початку туру ознайомитись з правилами страхування та умовами відшкодування медичних витрат страховою компанією.
 • Якщо під час туру передбачаються зайняття спортом або розваги, пов'язані з підвищеною небезпекою для здоров'я, життя, потрібно вибрати відповідну програму страхування.
 • Звертаємо увагу, що страхова компанія не відшкодовує витрати, пов'язані з лікуванням травм, станів та захворювань, які застрахована особа отримала внаслідок дій, здійснених нею у стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотичних чи токсичних речовин.

Керівник групи:
 • Супроводжує групу по всьому маршруту туру, забезпечує повне виконання програми туру, інформує про час та місце збору та/або від’їзду групи, організовує посадку в автобус та поселення в готелях відповідно до «Підтвердження замовлення» («Інформаційного листа»).
 • Керівнику групи категорично заборонено змінювати програму туру на вимогу чи прохання туристів.
 • Керівник групи не організовує екскурсії та факультативи, які не входять до програми туру.
ВАРТІСТЬ
Увага! Вартість туру визначається датою оплати, а не датою оформлення замовлення!
 
Вартість туру
Група Дорослі та діти
«15+1» 2300грн – діє від 15 оплачуваних туристів
«9+1» 2350грн – діє від 9 до 14 оплачуваних туристів
«5+1» 2500грн – діє від 5 до 8 оплачуваних туристів
Гарантований аванс на екскурсії.
 • Гарантовані аванси запроваджено в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором якнайбільшої кількості гарантованих екскурсій та для запобігання використання турів з нетуристичною метою.
 • Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.
 • У разі незамовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається.
Читати далі »
300грн
Опційні доплати
Доплата за одномісне розміщення.
 • Туристи, що подорожують одні та не замовляють одномісний номер, можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко.
Читати далі »
900грн
 
СУПРОВОДЖУЮЧИЙ – один на групу:
 • НЕ ОПЛАЧУЄ вартість туру!
 • НЕ ОПЛАЧУЄ вартість додаткового харчування за умови замовлення та оплати такого харчування всією групою до початку туру!
 • НЕ ОПЛАЧУЄ вартість факультативів за умови замовлення та оплати факультативів всією групою до початку туру!
 • ОТРИМУЄ винагороду в розмірі 200 грн за кожного оплаченого туриста!!!
   
Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати.
Курс на сьогодні 30,5000 грн за 1 €

ШТРАФНІ САНКЦІЇ:
Розмір неустойки розраховується з дати отримання Ануляції замовлення до дати початку Туру у наступному порядку
Строк до початку Туру Розмір неустойки
Більше ніж 21 доба Гривневий еквівалент 10€
За 21-15 діб 25% вартості Замовлення
За 14-8 діб 50% вартості Замовлення
За 7 діб та менше 100% вартості Замовлення
У випадку невідбуття туристів в Тур 100% вартості Замовлення

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання у готелі **-***, харчування: сніданки;
 • Увага!
  •  Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком;
  •  У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою.
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми;
 • групове медичне страхування на період туру.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • факультативні програми
супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість факультативів  за умови придбання факультативу всією групою та замовлення до початку туру;
 • 4 обідо-вечері (обід чи вечеря згідно програми туру) - вартість 400грн
замовлення та оплата до початку туру
супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість харчування за умови придбання харчування всією групою;
для замовлення додаткового харчування потрібно надіслати Форму замовлення додаткового харчування;
при відмові від додаткового харчування потрібно надіслати Форму відмови від додаткового харчування.
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • доплата за одномісне розміщення.
(червоними зірочками "*" позначені обов'язкові для заповнення поля)

* Дата початку туру:
* Замовник (компанія):
  Відповідальна особа:
* Телефон:
()
  Факс:
()
* E-mail:

Номери в готелі:
Додати номер  

Примітка: