Сонячна Болгарія (відпочинок на морі)

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
2
Львів - Сонячний Берег - Стамбул - Львів
Сонячна Болгарія (відпочинок на морі)
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  08:30 – виїзд зі Львова. Ви можете доєднатися до групи в Івано-Франківську та Коломиї.

  13:30 – виїзд з Чернівців. Проходження кордону.

  Нічний переїзд територією Румунії та Болгарії.

 • День 2

  Ранній приїзд в Болгарію, курорт Сонячний Берег. Сонячний берег – перлина болгарського Чорномор'я, один з найбільших морських курортів у Болгарії та улюблене місце відпочинку туристів. Він знаходиться у південній частині країни і розміщений у красивій затоці, що має форму півмісяця. У безпосередній близькості до Сонячного берега знаходяться два відомі курорти – Несебр і Святий Влас.

  Пляж на курорті простягається на 8 км, а в ширину сягає 60 м і більше. Пісок чистий, дрібний і золотистий. У деяких місцях можна побачити живописні дюни. Вхід у море плавний, а саме море чисте і спокійне, тепле і без великих хвиль.

  Завдяки своїй красивій природі і м 'якому клімату курорт отримав престижну нагороду «Синій прапор».

  Поселення в готель *** (після 14:00). Відпочинок на морі.

  Ночівля.

 • День 3

  Сніданок.

  Відпочинок на морі.

  Рекомендуємо відвідати Несебр – місто сорока церков (15€). Відвідайте місто сорока церков, незвичайна архітектура яких поєднала в собі слов'янські та грецькі традиції. Незабутні враження від побаченого Вам гарантовані - до того ж, різні течії у архітектурі вражають здавалося б невідповідністю одному стилю, але є справжньою цінністю серед скарбів Болгарії.

  Ви будете мати змогу сховатися від палючого сонця у прохолодних залах різноманітних музеїв у пошуках слідів багатого і романтичного минулого Несебра– міста сорока церков!

  Рекомендуємо закінчити день відпочинку традиційним «Болгарським вечором» (вх. квиток 35€). Незабутній національний вечір відкриє справжню болгарську культуру. Традиційна кухня, народні танці й прекрасна музика подарують справжню веселу і затишну атмосферу. Знайомство з національними традиціями відкриє всю глибину болгарського народу.

  Ночівля.

 • День 4

  Сніданок. Відпочинок на морі.

  Рекомендуємо незабутню екскурсію в «Стамбул – місто парадоксів» (60€). Під час екскурсії Ви ознайомитесь з величними й вражаючими пам'ятками турецької столиці. Іподром - історичне місце Візантійської імперії, де змагались могутні гладіатори. Блакитна мечеть (мечеть Султана Ахмеда) – найбільший шедевр не тільки ісламської, а й світової архітектури. Назва «Блакитна» мечеть отримала завдяки величезній кількості білих і блакитних керамічних кахлів ручної роботи (більше 20 тисяч). Характерною особливістю мечеті є шість мінаретів, при тому, що зазвичай їх максимум чотири.СоборАйя-Софія – в минулому головна церква східного християнства, імператор Костянтин побудував на його місці невелику церкву в честь Святої Софії. А також Майдан Султанахмет, обеліск, Зміїна Колона, Німецький фонтан.

  В Стамбулі:

  Рекомендуємо: Айя-Софія і Цистерна Базиліка (30€ дорослі; 20€ діти до 12 років). Рекомендуємо відвідати одну з найвидатніших пам’яток світу, яку називають «Восьмим чудом світу». Символ «золотого віку» Візантії вважається четвертим за масштабом музеєм-шедевром у світі. Стіни храму оздоблені різними видами мармуру, всередині споруда здається ще більшою, ніж ззовні і зачаровує неперевершеною величчю. Далі на Вас чекає унікальний «підземний палац» – найвідоміша цистерна для зберігання води древнього Константинополя. Особливо вражає контраст, коли закриваються двері Базиліки і Ви потрапляєте на декілька століть назад, де на Вас чекають довгі галереї, в яких з води піднімаються римські колони різних форм.

  Рекомендуємо відвідати палац Долмабахче (15€ + вхідний квиток 12€). У перекладі «насипний сад» побудований в середині XIX століття султаном Абдул-меджідом I, який хотів в розкоші перевершити європейських монархів. Фасад палацу Долмабахче протягнувся на 600 м уздовж європейського берега Босфору. Просторий зал прийомів з 56 колонами і величезною кришталевою люстрою вагою в 4,5 тонни приголомшують туристів.

  Палац, резиденція останніх оттоманських султанів складається з 3-х частин – офіційною, тронною і гарему. Про багатство внутрішнього убрання свідчить той факт, що для меблювання і прикраси кімнат використано 14 т золото і 40 т срібло. У Долмабахче зібрана велика колекція картин художників різних країн, у тому числі більше 20 картин І.К. Айвазовського.

  Рекомендуємо: Кораблик по Босфору (20€). За короткий час Ви зможете побачити майже усі райони Стамбулу. Пишні мечеті, палаци, мости, що з 'єднуютьдві частини світу– Європу та Азію. Неймовірна краса відкривається перед Вами, весь Стамбул, як на долоні.

  Ночівля.

 • День 5

  Сніданок. Відпочинок на морі.

  Рекомендуємо екскурсію «Середньовічною історією Пловдіва» (35€ + вх. квиток 10€). Одне з найстаріших і найкрасивіших міст Болгарії, що розташувалось на берегах річки Маріца. Пловдів багатий історичними пам’ятками часів Римської імперії – Римський форум, театр, храми, акрополі. Особливе захоплення викликає Старе місто, що є архітектурний музеєм під відкритим небом. Круті, звивисті вулички з декорованими фасадами і середньовічними будиночками створюють колорит та незабутню атмосферу.

  Ночівля.

 • День 6

  Сніданок. Відпочинок на морі.

  Рекомендуємо захоплюючу екскурсію в Минулі сторіччя Болгарії: Казанлик, Шипка та Велико Тирново (35€ + вх. квиток 15€). Казанлик – це місто троянд і художників, місто з багатою історією, яке зберегло традиції і останки стародавніх культур: фракійців і римлян, слов'ян і протоболгар, а пізніше і турків. Справжній шедевр фракійської архітектури і живопису – Казанликська фракійская гробниця (з кінця IV і першої половини III століття до н.е.), виявлена в 1944 році і включена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Там же знаходиться Національний парк-музей «Шипка-Бузлуджа», створений в 1956 році. У нього включені: Храм-пам'ятник Різдва Христового (Шипкинский монастир), Пам'ятник Свободи на вершині Шипка і історичні місця навколо.

  Опісля Ви відвідаєте місто Велико-Тирново – середньовічну столицю Болгарії, що вражає величчю пагорба Царевец – головна фортеця, де протягом 2-х століть були розташовані царський палац і патріарший церква, кипіло активне політичне і культурне життя. Пішохідна прогулянка по вузьких вуличка старого міста і Самоводской Чарши, яка була найбільш жвавим торговим місцем у XIX столітті, залишить у Вас незабутні враження.

  Рекомендуємо відвідати Аквапарк (вх. квиток 20€).

  Ночівля.

 • День 7

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Відпочинок на морі.

  Рекомендуємо завершити відпочинок Піратською вечіркою (вх. квиток 30€ дорослі, 20€ діти до 12 років). Прогулянка на борту обладнаних для морського бою яхтах, анімація. Частування, всі напої без обмеження.

  17:00 Виїзд в Україну.

  Нічний переїзд.

 • День 8

  Прибуття у Львів (близько 17:00).