Баварські канікули (дитячий)

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
2
Львів Беєле Фелікс Орадеа Будапешт Мюнхен Леголенд Нойшванштайн Регенсбург Нюрнберг Львів
Карта маршруту розробляється
Баварські канікули (дитячий)
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  6:00 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.

  Переїзд на територію Румунії в місто Беєле Фелікс.

  Пропонуємо відвідати термальний комплекс Appolo Resort and Spa – один з найбільших термальних комплексів на заході Румунії (вхідний квиток 11€).

  Рекомендуємо поїздку в одне з найпривабливіших міст Трансильванії – Орадеа (трансфер 8€). Історичний центр міста сформований ще з часів Австро-Угорщини під впливом стилів бароко і рококо, вражає своєю архітектурою. Тут ви знайдете найкрасивішу вулицю Трансильванії – вулицю Республіки.

  Переїзд на територію Угорщини.

  Поселення в транзитний готель та ночівля.

 • День 2

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Будапешт. Пересування по місту громадським транспортом.

  Вільний час.

  Рекомендуємо екскурсію «Велич та розкіш Будапешта» (15€). Багате історичне минуле Будапешта подарувало місту безліч культурних та архітектурних скарбів. Не багатьом відомо, що саме тут знаходиться найстаріший метрополітен у континентальній Європі, який за рішенням ЮНЕСКО належить до світової спадщини. Сакральним символом угорської столиці та однією з найбільших церков у країні є Базиліка Св. Іштвана (Стефана). Над її мозаїчною оздобою та прекрасними вітражами працювали кращі угорські майстри свого часу. Найбільшою ж та найпишнішою спорудою міста, є Угорський парламент, в палатах якого дбайливо зберігається історія цілої країни та її народу.

  Рекомендуємо екскурсію «Королівська Буда» (15€). Унікальний готичний собор Пресвятої Богородиці, відомий як храм Матяша, в якому вінчались угорські королі, тераси Рибацького бастіону, в якому ніколи не несли службу солдати, Королівський палац та панорама Дунаю.

  У вільний час рекомендуємо відвідати один з найкращих зоопарків Угорщини Budapest ZOO (вхідний квиток оплачується окремо).

  Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського(22€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

  Нічний переїзд на територію Німеччини.

 • День 3

  Ранній приїзд в Мюнхен. Вільний час.

  Рекомендуємо екскурсію в парк розваг Legoland (20€ + вхідний квиток 55€ дорослі, 50€ діти до 11 років включно) LEGOLAND® – це кольоровий світ сповнений радості, сміху та пригод. Парк розваг пропонує своїм відвідувачам 8 тематичних пригодницьких світів, більше 50 різноманітних атракцій, шоу та моделей, зроблених більше ніж з 50 мільйонів деталей LEGO®. На Вас чекає незабутня подорож на спині вогнедихаючого дракона, дослідження підводного світу, експедиція в джунглях та багато іншого. Не важливо скільки Вам років, на мить Ви можете здійснити свою мрію та стати піратом, лицарем чи автогонщиком. А також, обов'язково відвідайте атракціони, які подарують нескінченний адреналін та позитивні емоції. LEGOLAND® – місце, де втрачається реальність та збуваються мрії.

  Поселення в готель та ночівля.

 • День 4

  Сніданок.

  Вільний час в Мюнхені.

  Рекомендуємо поїздку до «замку-казки» Нойшванштайн (45€) «На високій скелі, де на тлі небес у глибокій хащі розрісся чорніючий ліс, де серед тиші водоспад лише шумить, Білий замок, як лебідь, над лісом стоїть». Гордий та стрункий – мрія, втілена у камені, «замок-казка» височить серед засніжених вершин баварських Альп. Він засліплює своєю величчю, блиском і живописом, вражає сяйвом символічних і містичних знаків. «Королівське вогнище мистецтв», де ніколи не гриміла зброя і не стріляли гармати, а завжди звучала прекрасна музика й оживали герої давніх легенд, міфів та персонажі знаменитих опер Вагнера. Огляд замку ззовні.

  Рекомендуємо оглядова екскурсію по місту (18€). Мюнхен – це легенда Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята. Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам'ятками – Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців, Резиденція та величними соборами, скуштувати славетне пиво та традиційні смажені ковбаски.

  Рекомендуємо відвідати вражаючу Мюнхенську резиденцію (15€ + вхідний квиток 6€ тільки для дорослих від 18 років). Впродовж семи століть Віттельсбахи, правителі Баварії, будували, оздоблювали та збагачували свою столичну резиденцію. Кожен наступний герцог або король вважав за необхідне принести сюди щось особливе, своє. В результаті, рідний дім баварських владик перетворився в один з найбагатших художніх зборів світу. Кімнати в королівських апартаментах, придворна капела, тронний зал, чудові зали для прийомів, зал Нібелунгів, стіни якого покриті розписами на тему німецької міфології, приватна королівська капела, скарбниця, придворний театр – ось далеко не все, що пропонує своїм гостям музей.

  Рекомендуємо: «Неймовірний та дивовижний Мюнхен» (18€) Унікальна екскурсія трамваєм по дивовижному Мюнхену познайомить Вас з містом за межами старої частини. У Вас буде змога почути незабутні розповіді та побачити королівські вулиці Максиміліанштрасе, вулицю Принца-регента, будівлю парламенту Баварії, уряду Верхньої Баварії, площу принца-регента, "музейну милю", Англійський парк, Пінакотеки, Королівську площу, площу Кароліни та безліч музеїв. Поринути в атмосферу міста від 19 століття до сьогоднішніх днів Вам допоможуть різноманітні зразки архітектури, традиції та особливості життя міста, будівлі колишнього секретаріату Гітлера та центрального керівництва партії. Ви станете свідками перетворення Мюнхена в культурну столицю Німеччини.

  Рекомендуємо відвідати легендарний завод BMW (15€ + вхідний квиток). Для багатьох автомобіль BMW – це синонім розкоші, високої якості та престижу. Під час подорожі в Мюнхен на заводі цього бренду можна побачити як народжується легенда… Бездоганний зовнішній вигляд, довершений інтер’єр, детально продуманий дизайн кожного важеля – все це робить BMW втіленням технічної досконалості…

  Повернення в готель та ночівля.

 • День 5

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Регенстбург.

  Оглядова екскурсія Регенсбургом. Одне із найстаріших та найкрасивіших міст Німеччини, резиденція баварських герцогів та єпископів. Багатство культурного життя поєднується тут з неквапливим устроєм. Це місто приваблює своїми численними мальовничими парками, вузенькими вуличками та алейками, різноманітними пабами та пивними ресторанчиками. Ви будете вражені від величі та краси його архітектурних скарбів – готичного собору Святого Петра, найдавнішої святині Німеччини – храму Святого Еммера, будинку Голіафа, старовинного кам'яного моста.

  Рекомендуємо захоплюючу поїздку в Нюрнберг (35€). Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам'ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург, а також відвідати музей іграшки.

  Нічний переїзд в Україну.

 • День 6

  Прибуття у Львів (близько 20:00).