Бліц Будапешт та Балатон (Хевіз)

Транспорт
Автобус
Тривалість
4
Нічні переїзди
2
Львів Будапешт Сентендре Балатон Львів
Бліц Будапешт та Балатон (Хевіз)
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  16:00 – виїзд зі Львова, проходження кордону, нічний переїзд до Будапешту.

 • День 2

  Приїзд в Будапешт.

  10:00 – оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац, ну і звичайно фото на фоні найкрасивішого у світі Парламенту. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!

  13:00 – екскурсія в Сентендре (18€). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.

  Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно, – музей, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.

  Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій-Океанарій + торгівельний центр «Кампона» (трансфер 10€ + вхідний квиток приблизно 8€). 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою!

  На завершення дня рекомендуємо Вам насолодитись прекрасним видом з гори Геллерт (трансфер 8€). На правому схилі гори Геллерт, у вирі зелені стоїть пам'ятник святому Геллерту - венеціанському абату, який приїхав до Угорщини на запрошення першого угорського короля Святого Іштвана, хрестити угорців. Мало хто знає, що 400 років тому на горі стояла турецька фортеця, 300 років тому тут пролягав шлях хрестоносців, а на початку ХІХ століття було відкрито астрономічну обсерваторію, відому у всій Європі. Донині тут лишилася Цитадель з готелем, диско та оглядовим майданчиком, з якого можна побачити панораму, що стала частиною скарбниці ЮНЕСКО.

  Поселення в готель в Будапешті та ночівля.

 • День 3

  Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час

  8:30 – Рекомендуємо екскурсію «Смарагдовий Балатон» (28€). Згідно зі старовинною легендою, десь у глибині Балатону стоїть церква, а в ній дівчина, сльози якої живлять шовковисту воду озера... А з гори «ехо» чується відчайдушний крик... Побачите Тіханьське абатство (ззовні), пам'ятник королю Андрашу та королеві Анастасії – доньці Ярослава Мудрого.

  Найкращі пляжі Балатону чекають вас. Не забудьте рушники та купальні костюми!

  Або в осінній, зимовий періоди чи коли погана погода

  Рекомендуємо екскурсійну програму «Тихань-Хевіз-Кестхей» (38€ + вхідний квиток на озеро Хевіз). Завдяки церкві з двома вежами, Тихань помітно здалеку. Під теперішньою церквою – залишки бенедиктинського абатства, заснованого у 1055 році, де збереглася усипальниця короля Андраша I – один з найцінніших пам'ятників угорської архітектури, та установча грамота абатства, перша письмова пам'ятка угорської мови.

  В околицях Балатону знаходиться справжня перлина Угорщини й усієї Європи – геотермальне озеро Хевіз з цілющою радоновою водою, де навіть узимку приємно купатися просто неба. Не забудьте рушники та купальні костюми!

  Кестхей – найбільше та найстаріше поселення узбережжя Балатону, відоме ще з римських часів. Поряд із зручними пляжами місто пропонує своїм гостям познайомитися зі старовинними та затишними вуличками, палацом сім’ї Фештетчич, що розташований у прекрасному парку, та знаменитою бібліотекою «Гелікон». Повернення в Будапешт.

  Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (22€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

  Нічний переїзд в Україну.

 • День 4

  Прибуття у Львів (в обід, біля 13:00).