Дорогами Баварії: Нюрнберг, Мюнхен, Нойшванштайн + Леголенд (дитячий)

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
2
Львів  Нюрнберг  Бамберг   Мюнхен  Нойшванштайн Леголенд  Львів
Карта маршруту розробляється
Дорогами Баварії: Нюрнберг, Мюнхен, Нойшванштайн + Леголенд (дитячий)
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  12:00 – виїзд зі Львова.

  Проходження кордону. Нічний переїзд в Німеччину

 • День 2

  Приїзд в Нюрнберг (вранці). Оглядова екскурсія по місту. Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам'ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург, а також відвідати музей іграшки.

  Вільний час.

  Рекомендуємо екскурсію в «Бамберг – місто червоних дахів і пивоварень» (35€). У самому серці гостинній баварської землі затишно розташувався невеликий місто, яке славиться великою кількістю пивоварень, що вже протягом багатьох століть тягне цінителів цього напою. Але і знавцям і любителям історії є на що подивитися в Бамберзі, адже це ще й славне місто королів і єпископів. Величний Бамбергский собор, незважаючи на зовнішню суворість, завжди радий допитливим гостям. А після відвідин замку Альтенбург і Єпископського міста ви зможете насолодитися чашкою ароматної кави в одній із затишних кав'ярень, притулок в історичному центрі, серед старовинних будинків з червоними дахами.

  Переїзд в Мюнхен.

  Поселення в готелі біля Мюнхена та ночівля.

 • День 3

  Сніданок. Вільний час в Мюнхені.

  Рекомендуємо оглядову екскурсію по місту (18€). Мюнхен – це легенда Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята. Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам'ятками – Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців, Резиденція та величними соборами, скуштувати славетне пиво та традиційні смажені ковбаски.

  Рекомендуємо поїздку до «замку-казки» Нойшванштайн (45€ дорослі, 35€ діти до 12 років). «На високій скелі, де на тлі небес у глибокій хащі розрісся чорніючий ліс, де серед тиші водоспад лише шумить, Білий замок, як лебідь, над лісом стоїть». Гордий та стрункий – мрія, втілена у камені, «замок-казка» височить серед засніжених вершин баварських Альп. Він засліплює своєю величчю, блиском і живописом, вражає сяйвом символічних і містичних знаків. «Королівське вогнище мистецтв», де ніколи не гриміла зброя і не стріляли гармати, а завжди звучала прекрасна музика й оживали герої давніх легенд, міфів та персонажі знаменитих опер Вагнера. Огляд замку ззовні.

  Ночівля в готелі.

 • День 4

  Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Мюнхені.

  Рекомендуємо екскурсію в парк розваг Леголенд (20€ + вхідний квиток 55€ дорослі, 50€ діти до 11 років включно). LEGOLAND® – це кольоровий світ сповнений радості, сміху та пригод. Парк розваг пропонує своїм відвідувачам 8 тематичних пригодницьких світів, більше 50 різноманітних атракцій, шоу та моделей, зроблених більше ніж з 50 мільйонів деталей LEGO®. На Вас чекає незабутня подорож на спині вогнедихаючого дракона, дослідження підводного світу, експедиція в джунглях та багато іншого. Не важливо скільки Вам років, на мить Ви можете здійснити свою мрію та стати піратом, лицарем чи автогонщиком. А також, обов'язково відвідайте атракціони, які подарують нескінченний адреналін та позитивні емоції. LEGOLAND® – місце, де втрачається реальність та збуваються мрії.

  21:00 – нічний переїзд в Україну.

 • День 5

  Прибуття у Львів близько 21:00.