Міні вікенд в Румунії

Транспорт
Автобус
Тривалість
3
Нічні переїзди
1
Львів Беєле Фенікс Орадеа  Замок Корвінів  Альба-Юлія  Турда  Клуж-Напока Львів
Карта маршруту розробляється
Міні вікенд в Румунії
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  6.30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.

  Ви можете доєднатися до групи в Стрию та Мукачеві.

  Переїзд на територію Румунії в місто Беєле Фелікс.

  Пропонуємо відвідати термальний комплекс Appolo Resort and Spa – один з найбільших термальних комплексів на заході Румунії (вхідний квиток 11€).

  Рекомендуємо поїздку в одне з найпривабливіших міст Трансильванії – Орадеа (трансфер 8€). Історичний центр міста сформований ще з часів Австро-Угорщини під впливом стилів бароко і рококо, вражає своєю архітектурою. Тут ви знайдете найкрасивішу вулицю Трансильванії – вулицю Республіки.

  Переїзд та поселення в транзитний готель, ночівля.

 • День 2

  Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

  Рекомендуємо відвідати один з найгарніших замків Румунії – Замок Корвінів (30€ + вх.квиток 7€) У невеликому містечку Хунедоара, велично височить неймовірно красивий замок з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвінів. Його часто порівнюють з Баварським Нойшвайнштайном. Замок входить до списку "7 чудес Румунії".

  Переїзд в Альба – Юлія.

  Оглядова екскурсія «Альба-Юлія – маленький Рим» Історія міста бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія - яка є чи не найбільшою в Європі. Одне з найдавніших поселень Румунії, відоме в давнину як Апулум, Альба-Юлія служило найбільшим військовим та економічним центром під час римської окупації. Храми, мозаїки, термі і статуї, амфітеатри, палац губернатора "Daciarum Trium" - все це робило оригінальний дакійський Апулул мініатюрною копією Риму.

  Переїзд в Турду.

  Вільний час.

  Реомендуємо відвідати Соляну шахту «Salina Turda» (трансфер 10€ + вх.квиток 9€ дорослі/діти до 17 років 5€). Невелике стародавнє місто Турда відоме своєю старою соляною шахтою «Salina Turda». Вона була вирубана ще в 17-м столітті на глибині 120 метрів. В цій гігантській шахті зберігається постійна температура близько 12 градусів, вологість повітря тут становить 80%. Завдяки унікальному підземному мікроклімату в шахті практично повністю відсутні алергени і бактерії. Відвідування соляної шахти - це прекрасна можливість подихати концентрованими цілющими парами солі і оздоровиться. До того ж, на глибині 100 метрів тут знаходиться великий розважальний комплекс. Відвідувачів чекає маса захоплюючих розваг - тенісний корт і футбольний майданчик, столи для більярду та пінг-понгу, міні-гольф, кінотеатр і навіть невелике колесо огляду. Також в соляній шахті знаходиться підземне озеро, в центрі якого розташовуються зони відпочинку. Тут Ви зможете покататися на човні або просто відпочити в альтанці. Відпочинок в соляній шахті «Salina Turda» користується великою популярністю не лише в місцевих жителів, а й туристи з різних куточків світу.

  Нічний переїзд в Україну.

 • День 3

  Прибуття у Львів (орієнтовно 6:00).