На одній хвилі: Німеччина, Франція, Швейцарія та Люксембург

Транспорт
Автобус
Тривалість
6
Нічні переїзди
2
Львів  Нюрнберг  Бамберг  Люксембург Страсбург Цюріх Люцерн  Мюнхен  Львів
Карта маршруту розробляється
На одній хвилі: Німеччина, Франція, Швейцарія та Люксембург
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  12:00 – виїзд зі Львова.

  Проходження кордону. Переїзд в Німеччину.

 • День 2

  Приїзд в Нюрнберг. Пересування по місту на громадському транспорті.

  Оглядова екскурсія по Нюрнбергу. Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам'ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург, а також відвідати музей іграшки.

  Вільний час.

  Рекомендуємо: екскурсію в Бамберг – місто червоних дахів і пивоварень (35€). У самому серці гостинній баварської землі затишно розташувався невеликий місто, яке славиться великою кількістю пивоварень, що вже протягом багатьох століть тягне цінителів цього напою. Але і знавцям і любителям історії є на що подивитися в Бамберзі, адже це ще й славне місто королів і єпископів. Величний Бамбергский собор, незважаючи на зовнішню суворість, завжди радий допитливим гостям. А після відвідин замку Альтенбург і Єпископського міста ви зможете насолодитися чашкою ароматної кави в одній із затишних кав'ярень, притулок в історичному центрі, серед старовинних будинків з червоними дахами. Екскурсія на громадському транспорті, квитки в ціні екскурсії.

  Переїзд в готель на території Німеччини.

  Поселення в готелі та ночівля.

 • День 3

  Сніданок. Виселення з готелю.

  08:00 – переїзд до Люксембургу – однієї з найбльших країн-мініатюр в Європі.

  Рекомендуємо: оглядова екскурсія по місту «Люксембург – столиця Великого Герцогства Люксембург» (18€). В палких обіймах цивілізації стара Європа стискає цю мініатюрну державу… Та все ж і досі відпочинок у Люксембурзі нагадує неспішне розмірене життя у старовинному аристократичному маєтку, де зеленіють запашні луги, дрімають незаймані ліси та рясніють стрункі ряди виноградників уздовж річки Мозель… Гармонійний ансамбль творять численні мости, феодальні замки з кам’яними вежами, шпилі церков та палаців, пам’ятники, що занурюються у море зелені та яскравих квітів.

  15:00 – переїзд до Франції – місто Страсбург.

  Вільний час у місті.

  Рекомендуємо: оглядова екскурсія «Казковий Страсбург» (18€). Страсбург – столиця Ельзасу, інтелектуальний, культурний і промисловий центр північно-східної Франції. Місто з багатовіковю історією, в якому переплітаються культури та традиції двох країн: Франції та Німеччини.

  В туристів Страсбург асоціюється перш за все з міжнародними правозахисними організаціями: Рада Європи, Європарламент і Європейський суд з прав людини розмістили тут свої офіси. Але і без цих гучних назв в Страсбурзі є на що подивитися: старе місто і канали «маленької Франції», піки Нотр-Даму і колекція Ельзаського музею, старовинні особняки, картинні галереї і ботанічні сади. Це неймовірне маленьке містечко потішить не лише цінувальників сучасної архітектури, а й любителів старовини. Чого тільки вартує фортеця О-Конігсбург, яку побудували прямо на вершині скелі, або родовий маєток сім 'ї Дантес.

  Страсбург – це світ казки: магічний. красивий та історичний.

  Переїзд в готель в сторону Швейцарії.

  Поселення в транзитний готель та ночівля.

 • День 4

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд до Швейцарії. Прибуття в Цюріх. Вільний час.

  11:00 – рекомендуємо оглядову екскурсію по місту «Перше знайомство з Цюріхом» (15€). Набережні Цюріхського озера («миля страхування», Цюріххорн), штаб-квартира ФІФА, парк Долдер, район Цюріхського політехнічного інституту (ETH) і Цюріхського університету, Банхофштрассе – «Елісейські поля» Цюріха, собор Фраумюнстер, собор Гросмюнстер з романським двориком, набережні річки Ліммат, Вайнплац, Вассеркірхе, церква Св. Петра.

  Вільний час.

  15:00 – переїзд в Люцерн. Вільний час.

  Рекомендуємо екскурсію по місту Люцерн – «Той, що випромінює світло» (18€). Прекрасне місто світла оселилося на березі озера, оспіваного поетами та композиторами, серед пологих схилів блакитних гір і долин з едельвейсами. Невеликі вулички сповнені красивих будинків та ошатних церков, декорованих давніми розписами, фресками та розкішними архітектурними прикрасами. Символом міста є старий дерев’яний міст Капельбрюке, оточений пам’ятками різних епох: восьмикутна башта Вассертурм, що стоїть посеред річки, Ієзуїтська церква – найкрасивіша барочна церква в Швейцарії та найбільш зворушливий пам'ятник «Вмираючий лев». Ця неповторна панорама дуже мінлива і залежно від часу доби, сезону і погоди створює абсолютно різні, але завжди прекрасні відчуття та настрій.

  Переїзд в готель на території Німеччини.

  Поселення в готель та ночівля.

 • День 5

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Мюнхен.

  Пересування по місту на громадському транспорті.

  Оглядова екскурсія по місту Мюнхену. Мюнхен – це легенда Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята. Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам'ятками – Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців, Резиденція та величними соборами, скуштувати славетне пиво та традиційні смажені ковбаски.

  Вільний час в Мюнхені.

  Рекомендуємо відвідати вражаючу Мюнхенську резиденцію (15€ + вхідний квиток 6€ тільки для дорослих від 18 років). Впродовж семи століть Віттельсбахи, правителі Баварії, будували, оздоблювали та збагачували свою столичну резиденцію. Кожен наступний герцог або король вважав за необхідне принести сюди щось особливе, своє. В результаті, рідний дім баварських владик перетворився в один з найбагатших художніх зборів світу. Кімнати в королівських апартаментах, придворна капела, тронний зал, чудові зали для прийомів, зал Нібелунгів, стіни якого покриті розписами на тему німецької міфології, приватна королівська капела, скарбниця, придворний театр – ось далеко не все, що пропонує своїм гостям музей.

  Нічний переїзд в Україну (виїзд приблизно о 20:30).

 • День 6

  Прибуття у Львів ввечері, біля 20:00.