Пригоди в Трансильванії! (дитячий)

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
2
Львів - Брашов - Замки Трансільванії - Бухарест - Львів
Пригоди в Трансильванії! (дитячий)
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  16:00 – виїзд зі Львова. Ви можете доєднатись до групи в Івано-Франківську та Коломиї.

  21:00 – виїзд з Чернівців. Проходження кордону.

  Нічний переїзд по території Румунії.

 • День 2

  Приїзд в Брашов.

  Оглядова екскурсія «Брашов – серце Румунії». Розташоване в самому серці Румунії, місто Брашов зачаровує своєю середньовічною атмосферою, яку створюють вузькі затишні вулички та маленькі романтичні дворики. Чорна церква, яку ще називають Церквою св. Марії, є найбільшою готичною будівлею в Румунії, Ворота Катерини – одні з найстаріших воріт у Брашові, Площа Рад, Єврейська синагога, найвужча вулиця Румунії і безліч інших незрівнянних місць.

  Вільний час.

  Рекомендуємо: «Замки Трансільванії» (20€ + вх. квиток 15€). Одне з найвідоміших містичних місць Трансільванії – замок Дракули. Тут народилась відома легенда про князя Влада Цепеша, який став відомим в історії як граф Дракула. Вважається, що в замку Бран проживав легендарний вампір. Готична архітектура середньовічного замку з високими стінами, заплутані лабіринти, бійниці і сувора краса споруди говорять самі за себе.

  Замок Пелеш розкинувся серед розкішних зелених гір, хвойних лісів та прекрасних галявин курорту Сіная, де перший румунський король Карл І звів свою затишну резиденцію. Замок оточений найкрасивішим парком, де у єдиній мелодійній пісні поєднуються дзвінкий спів казкових птахів і чарівний голос гірської річки. 160 кімнат палацу, що значно різняться за своїм архітектурним стилем, прикрашені люстрами з муранського кришталю, німецькими вітражами, шкірою з Кордови, мейсенським фарфором.

  Час на обід.

  Переїзд в транзитний готель.

  Поселення в готель. Ночівля.

 • День 3

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Вільний час в Брашові.

  Рекомендуємо поїздку в столицю Румунії, «місто радості – Бухарест» (30€). Бухарест – місто, яке поєднує різноманітні стилі, представляє собою незвичайну красу міської архітектури та мальовничих бульварів. Тріумфальна Арка, яка перенесе вас в атмосферу романтичного Парижу. Площа Революції, Румунський Атенеум – одна з найпопулярніших будівель в столиці. Палац Парламенту – грандіозна будівля на 6000 кімнат, друга по величині споруда в світі після Пентагону. Місто манить незвичайною красою старовинних кварталів і своєю неповторністю не поступається західно-європейським містам.

  Час на обід.

  20:00 – виїзд з Брашова.

  Нічний переїзд до України.

 • День 4

  Прибуття у Львів (до 12:00).