Різдвяні ярмарки Європи: Нюрнберг, Бамберг, Мюнхен та Страсбург

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
2
Львів  Нюрнберг  Бамберг  Страсбург  Мюнхен  Львів
Карта маршруту розробляється
Різдвяні ярмарки Європи: Нюрнберг, Бамберг, Мюнхен та Страсбург
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  13:00 – виїзд зі Львова.

  Проходження кордону. Переїзд в Німеччину.

 • День 2

  Переїзд в Нюрнберг (вранці, орієнтовно біля 09:00). Пересування по місту на громадському транспорті.

  Оглядова екскурсія містом. Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам'ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург, а також відвідати музей іграшки.

  Вільний час. Запрошуємо зануритись в святкову атмосферу різдвяних ярмарків.

  Наче за помахом чарівної палички з’являються дивовижні дерев’яні будиночки оповиті пишними ялинковими галузами та яскравими передсвятковими вогниками. Сліпучі вітрини виблискують золотом, сріблом, порцеляною, зірками й янголятами, манять ялинковими іграшками, ошатними ляльками та веселими звірятами… В повітрі поєднуються аромати святкової випічки, кориці та глінтвейну з пахощами хвої та палаючих свічок. Звучать різдвяні пісні та колядки, а стародавні куранти своїм таємним передзвоном нагадують про наближення кульмінації…

  Рекомендуємо: екскурсію в Бамберг – місто червоних дахів, пивоварень, та ще й неймовірних різдвяних ярмарків (35€). У самому серці гостинній баварської землі затишно розташувався невеликий місто, яке славиться великою кількістю пивоварень, що вже протягом багатьох століть тягне цінителів цього напою. Але і знавцям і любителям історії є на що подивитися в Бамберзі, адже це ще й славне місто королів і єпископів. Величний Бамбергский собор, незважаючи на зовнішню суворість, завжди радий допитливим гостям. А після відвідин замку Альтенбург і Єпископського міста ви зможете насолодитися чашкою ароматної кави в одній із затишних кав'ярень, притулок в історичному центрі, серед старовинних будинків з червоними дахами.

  Переїзд в готель на території Німеччини.

  Поселення в готелі та ночівля.

 • День 3

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд до Франції – місто Страсбург.

  Вільний час у місті, запрошуємо відвідати одну з найкращих різдвяних ярмарок Європи. До новорічних та різдвяних свят мешканці Страсбурга готуються з особливим трепетом та любов’ю. Мабуть, саме ця любов і гостинність дають нам можливість насолодитися духом різдвяного чарівництва і казки, що панує на найстаровиннішому у світі новорічному ярмарку. Завдяки вишуканим прикрасам і святковій ілюмінації, столиця Ельзасу виглядає, як казкове містечко.

  Різдвяні ясла, ковзанка, театральні вистави, величезна ялинка, численні виставки та концерти створюють разом із запахом кориці, гарячого вина та глінтвейну, ароматом різдвяної випічки і дивовижних частувань неповторну атмосферу свята, що залишиться в душі назавжди…

  11:00 – Рекомендуємо: оглядова екскурсія «Казковий Страсбург» (18€). Страсбург – столиця Ельзасу, інтелектуальний, культурний і промисловий центр північно-східної Франції. Місто з багатовіковю історією, в якому переплітаються культури та традиції двох країн: Франції та Німеччини.

  В туристів Страсбург асоціюється перш за все з міжнародними правозахисними організаціями: Рада Європи, Європарламент і Європейський суд з прав людини розмістили тут свої офіси. Але і без цих гучних назв в Страсбурзі є на що подивитися: старе місто і канали «маленької Франції», піки Нотр-Даму і колекція Ельзаського музею, старовинні особняки, картинні галереї і ботанічні сади. Це неймовірне маленьке містечко потішить не лише цінувальників сучасної архітектури, а й любителів старовини. Чого тільки вартує фортеця О-Конігсбург, яку побудували прямо на вершині скелі, або родовий маєток сім 'ї Дантес.

  Страсбург – це світ казки: магічний. красивий та історичний.

  Переїзд в до Мюнхена.

  Поселення в готель в районі Мюнхена та ночівля.

 • День 4

  Сніданок. Вільний час в Мюнхені.

  Рекомендуємо оглядову екскурсію по місту (18€). Мюнхен – це легенда Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята. Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам'ятками – Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців, Резиденція та величними соборами, скуштувати славетне пиво та традиційні смажені ковбаски.

  Продовжимо знайомство з цим прекрасним містом, рекомендуємо екскурсію «Неймовірний та дивовижний Мюнхен» (18€). Унікальна екскурсія трамваєм по дивовижному Мюнхену познайомить Вас з містом за межами старої частини. У Вас буде змога почути незабутні розповіді та побачити королівські вулиці Максиміліанштрасе, вулицю Принца-регента, будівлю парламенту Баварії, уряду Верхньої Баварії, площу принца-регента, "музейну милю", Англійський парк, Пінакотеки, Королівську площу, площу Кароліни та безліч музеїв. Поринути в атмосферу міста від 19 століття до сьогоднішніх днів Вам допоможуть різноманітні зразки архітектури, традиції та особливості життя міста, будівлі колишнього секретаріату Гітлера та центрального керівництва партії. Ви станете свідками перетворення Мюнхена в культурну столицю Німеччини.

  Рекомендуємо відвідати вражаючу Мюнхенську резиденцію (15€ + вхідний квиток 6€ тільки для дорослих від 18 років). Впродовж семи століть Віттельсбахи, правителі Баварії, будували, оздоблювали та збагачували свою столичну резиденцію. Кожен наступний герцог або король вважав за необхідне принести сюди щось особливе, своє. В результаті, рідний дім баварських владик перетворився в один з найбагатших художніх зборів світу. Кімнати в королівських апартаментах, придворна капела, тронний зал, чудові зали для прийомів, зал Нібелунгів, стіни якого покриті розписами на тему німецької міфології, приватна королівська капела, скарбниця, придворний театр – ось далеко не все, що пропонує своїм гостям музей.

  Нічний переїзд в Україну (виїзд приблизно о 18:00).

 • День 5

  Прибуття у Львів (близько 16:00).