Романтичний дует Париж + Страсбург (новорічний)

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
2
Львів Страсбург Реймс Париж Мюнхен Львів
Карта маршруту розробляється
Романтичний дует Париж + Страсбург (новорічний)
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  7:30 – виїзд зі Львова. Переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.

  Проходження кордону.

  Нічний переїзд в Страсбург.

 • День 2

  Приїзд в Страсбург. Вільний час.

  Рекомендуємо оглядову екскурсію «Казковий Страсбург» (18€). Страсбург – столиця Ельзасу, інтелектуальний, культурний і промисловий центр північно-східної Франції. Місто з багатовіковю історією, в якому переплітаються культури та традиції двох країн: Франції та Німеччини.

  В туристів Страсбург асоціюється перш за все з міжнародними правозахисними організаціями: Рада Європи, Європарламент і Європейський суд з прав людини розмістили тут свої офіси. Але і без цих гучних назв в Страсбурзі є на що подивитися: старе місто і канали «маленької Франції», піки Нотр-Даму і колекція Ельзаського музею, старовинні особняки, картинні галереї і ботанічні сади. Це неймовірне маленьке містечко потішить не лише цінувальників сучасної архітектури, а й любителів старовини. Чого тільки вартує фортеця О-Конігсбург, яку побудували прямо на вершині скелі, або родовий маєток сім 'ї Дантес.

  Страсбург – це світ казки: магічний. красивий та історичний.

  Рекомендуємо відвідати один з найвідоміших замків Франції – Замок Верхній Кенігсбург (35€ + вх.квиток 9€, діти до 17років 5€). Вершини гірського масиву Вогезов увінчані замками Середньовіччя. Один з найбільш примітних замків регіону– Замок Верхній Кенігсбург, вінрозташований недалеко від містечка Селестат. Його будівництво почалося ще в першій половині 12 століття. У наступні часи він неодноразово руйнувався і знову відроджувався з попелу. Зараз замок є музеєм. Він повністю відновлений і являє собою мальовничий комплекс, що розкинувся на самій вершині гірського хребта. Тут все зберігає пам'ять про часи легендарного лицарства: вежі донжони, склепінні зали, потужні стіни, порізані вузькими очницями бійниць. Замок мальовничий в будь-який час року. З висоти його стін відкривається дивовижний вид на Ельзас..

  Переїзд в транзитний готель. Поселення та ночівля.

 • День 3

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Реймс. Вільний час.

  Рекомендуємо екскурсію «Славетний та розкішний Реймс» (18€). Він увійшов в історію як місто, де коронувалися французькі королі, клавши руку на знамениту реліквію – Євангеліє київської княгині Анни Ярославни. Завдяки багатству архітектурних скарбів, що були зведені ще до народження Христа, Ви поринете у часи правління самого Цезаря. Дивують своєю величчю та красою Ворота Марса, шедевр готичного мистецтва – Собор Нотр-Дам, Палац То, де зберігаються залишки справжнього хреста, на якому був розп'ятий Ісус Христос.

  Переїзд в Париж.

  Автобусна екскурсія по Парижу. Франція, Париж – як заманливо звучать ці прості два слова. Мабуть нема людини, яка б не хотіла відвідати місто, де зібрано стільки дивовижних, неповторних пам'яток, і де кожен пам'ятник або будинок має багатогранну, часом складну історію. Паризька Опера, палац Отель-де-Віль, Нотр-Дам, Пантеон, набережна Вольтера, Конкорд, Єлисейські поля, Ейфелева вежа, Марсове поле, міст Олександра III, Дім Інвалідів, Люксембурзький сад, Лувр, Вандомська площа – все це можна побачити, відвідавши автобусну оглядову екскурсію по чарівному Парижу.

  Рекомендуємо екскурсію по Монмартру (20€). Монмартр ще пам'ятає ті часи, коли його схили покривали густі виноградники і вітряні млини, коли тут селилася лише убога богема –поети, музиканти, художники,якіпотім стали гордістю і славою Франції і влаштувалися в музеях.

  Згодом Монмартр став центром нового мистецтва і творчості. І хоча зараз це вже історія, життя Монмартра продовжує бити ключем. Як і раніше тут можна купити маленький шматочок Парижа, збережений на полотні, упакувати і відвести з собою.

  А від базиліки Сакре-Кер відкривається такий неповторний пейзаж, що, здається, годі й мріяти про кращий! Париж звідси – як на долоні…

  Рекомендуємо: круїз по Сені на кораблику (вхідний квиток 14€ дорослі, 8€ діти до 12 років). Час дати перепочити своїм ногам та продовжити насолоджуватись знайомством з Парижем з борта круїзного кораблика, що курсує по Сені: острів Сіте та Нотр-Дам-де-Парі, музей Орсе, Лувр та Трокадеро…

  У вільний час Ви можете піднятися на Ейфелеву вежу. Найбільш відома архітектурна пам'ятка Парижа, всесвітньо відома як символ Франції, названа на честь свого конструктора Густава Ейфеля. Місце паломництва туристів, яке за всю її історію відвідало майже чверть мільярда людей – найбільш відвідуване місце в світі. Сам конструктор називав її просто – 300-метровою баштою.

  З оглядового майданчика 3-ої платформи в ясний сонячний день відкривається вигляд на околицю на відстань до 140 км.

  Поселення в готель та ночівля.

  Новий Рік 2022!

 • День 4

  З Новим Роком 2022!

  Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

  Пересування в цей день на громадському транспорті.

  Рекомендуємо відвідати Лувр (23€ + вхідний квиток 17€ тільки для дорослих від 18 років). Один із найстаріших музеїв з багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетінгів і до наших днів.

  У Луврі збиралося все – цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні і часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року.

  Піша екскурсія «Серце Парижа – Нотр Дам та Латинський квартал» (20€). На вузеньких, невеличких вуличках цього кварталу панує атмосфера романтичного минулого, яку створюють безліч пам’яток старовини. Водночас тут вирує жваве, веселе життя, яке не затихає ні вдень, ні вночі – затишні кав’ярні та ресторани, звуки запальної музики лунають звідусіль, вуличні художники, які намалюють Ваш портрет у будь-який час доби та юрби галасливих студентів…

  Або

  Рекомендуємо поїздку у Версаль (25€ + вхідний квиток 18€ тільки для дорослих від 18 років). Цей палац вирізняється такою розкішшю і вишуканістю, що став не лише прекрасним пам'ятником європейського мистецтва, але івізуальним втіленням монаршої величі. «Я лаяв Людовика XIV, який витратив на Версаль двісті мільйонів доларів, коли людям не вистачало на хліб, але тепер я його пробачив. Це незвичайно красиво. Ти дивишся, і намагаєшся зрозуміти, що це все сьогодення, що ти на землі, а не в садах Едему і ти майже готовий повірити, що це обман, лише казковий сон.» Марк Твен. Туристи, які залишились в Парижі, самостійно добираються до Версалю приміською електричкою, яка є продовженням лінії метро – простіше не буває!

  Переїзд до Німеччини.

  Поселення в транзитний готель та ночівля.

 • День 5

  Снаданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мюнхен.

  Рекомендуємо: Оглядову екскурсію по Мюнхену (18€) Мюнхен – це легенда Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята. Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам'ятками – Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців, Резиденція та величними соборами, скуштувати славетне пиво та традиційні смажені ковбаски.

  Рекомендуємо: «Неймовірний та дивовижний Мюнхен» (18€) Унікальна екскурсія трамваєм по дивовижному Мюнхену познайомить Вас з містом за межами старої частини. У Вас буде змога почути незабутні розповіді та побачити королівські вулиці Максиміліанштрасе, вулицю Принца-регента, будівлю парламенту Баварії, уряду Верхньої Баварії, площу принца-регента, "музейну милю", Англійський парк, Пінакотеки, Королівську площу, площу Кароліни та безліч музеїв. Поринути в атмосферу міста від 19 століття до сьогоднішніх днів Вам допоможуть різноманітні зразки архітектури, традиції та особливості життя міста, будівлі колишнього секретаріату Гітлера та центрального керівництва партії. Ви станете свідками перетворення Мюнхена в культурну столицю Німеччини.

  Рекомендуємо відвідати вражаючу Мюнхенську резиденцію (15€ + вхідний квиток 6€ тільки для дорослих від 18 років). Впродовж семи століть Віттельсбахи, правителі Баварії, будували, оздоблювали та збагачували свою столичну резиденцію. Кожен наступний герцог або король вважав за необхідне принести сюди щось особливе, своє. В результаті, рідний дім баварських владик перетворився в один з найбагатших художніх зборів світу. Кімнати в королівських апартаментах, придворна капела, тронний зал, чудові зали для прийомів, зал Нібелунгів, стіни якого покриті розписами на тему німецької міфології, приватна королівська капела, скарбниця, придворний театр – ось далеко не все, що пропонує своїм гостям музей.

  Рекомендуємо відвідати легендарний завод BMW (15€ + вхідний квиток). Для багатьох автомобіль BMW – це синонім розкоші, високої якості та престижу. Під час подорожі в Мюнхен на заводі цього бренду можна побачити як народжується легенда… Бездоганний зовнішній вигляд, довершений інтер’єр, детально продуманий дизайн кожного важеля – все це робить BMW втіленням технічної досконалості…

  Нічний переїздв Україну.

 • День 6

  Прибуття у Львів (біля 21:00).