Румуно-Угорський вікенд (дитячий)

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
1
Львів Беєле Фенікс Орадеа Дебрецен Будапешт Вац Замок Брунсвік Львів
Карта маршруту розробляється
Румуно-Угорський вікенд (дитячий)
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  6.30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати.«Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.

  Переїзд на територію Румунії в місто Беєле Фелікс.

  Пропонуємо відвідати термальний комплекс Appolo Resort and Spa – один з найбільших термальних комплексів на заході Румунії (вхідний квиток 11€).

  Рекомендуємо поїздку в одне з найпривабливіших міст Трансильванії – Орадеа (трансфер 8€). Історичний центр міста сформований ще з часів Австро-Угорщини під впливом стилів бароко і рококо, вражає своєю архітектурою. Тут ви знайдете найкрасивішу вулицю Трансильванії – вулицю Республіки.

  Переїзд на територію Угорщини.

  Поселення в транзитний готель та ночівля.

 • День 2

  Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

  Рекомендуємо екскурсію «Дебрецен – колишня столиця Угорщини» (15€). Дебрецен – місто з багатоюта насиченою історією, з давніми вільнимитрадиціямита засадами. Недарма саме тут була проголошена незалежність Угорщини. Вулиці Дебрецена, особливо його історичних кварталів, виглядають дуже самобутньо. Основна частина історичних та архітектурних пам'яток знаходиться в центрі міста. Прогулюючись містом Ви побачите багате різноманіття соборів, один з них - Велика церква, що представляє собою архітектурний символ Дебрецена. Саме тут в 19 століття король проголосив місто незалежним. Іншою визначною памяткою є прекрасний кафедральний собор святої Анни, побудований в стилі бароко. Його стрункі, вінчані куполами вежі видно з різних точок міста. Дебрецені можна побродитипо широких алеях, посидіти на лавочках біля ставка, насолодитися ароматом квітів, а також відвідати одне з улюблених місць для відпочинку і розваг паркНадьерде,в якомурозташований цілий комплекс термальних джерел.

  Переїзд в Будапешт.

  Оглядова екскурсія містом «Знайомство з Будапештом». Головна площа столиці – площа Героїв, в центрі якої височіє Тисячолітня колона. Довкола основи колони стоять кінні статуї Арпада і шість інших вождів племен угорців, що очолювали завоювання. Купальня «Сечені» - є одним з найбільших в Європі бальнеологічних комплексів, перша лікувальна купальня в Пешті. Замок Вайдахуняд — одне з найромантичніших місць Будапешту. На підході до нього нас зустрічає бронзовий пам'ятник архітекторові Ігнаті Алпара в одязі цехового майстра-будівельника. Проходячи біля пам'ятника, ми заходимо на міст і проходимо під готичними кріпосними воротами. Зліва – копія монастиря в романському стилі і каплиця, ворота якої виконані за зразком воріт костелу XIII ст. Навпроти — готичні споруди, що імітують лицарський замок. Загляньте в скверик перед входом і ви побачите два невеликі стволи дерева, яким 10 мільйонів років. За сквериком з'являється помпезний барочний палац часів Марії Терезії.

  Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій – Океанарій + торговий центр Campona (трансфер 10€ + вхідний квиток приблизно 8€) 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою!

  Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського(22€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

  Поселення в готель та ночівля.

 • День 3

  Сніданок. Виселення з голелю.

  Вільний час.

  Рекомендуємо «Романтичний замок Брунсвік» (20€ + віхідний квиток 5€) – захоплююча поїздка до одного з найпрекрасніших замків не тільки Угорщини, а й всієї Європи. Замок Брунсвік приваблює тисячі гостей з усього світу, нелише своєю казковою архітектурою, але і як місце, яке нерозривно пов'язане з творчістю Бетховена. Саме тут великий композитор провів найромантичніший період свого життя.

  У вільний час рекомендуємо відвідати один з найкращих зоопарків Угорщини Budapest ZOO (вхідний квиток оплачується окремо).

  Рекомендуємо екскурсію місто Вац(25€). Місторозкинулось на лівому березі Дунаю. У свій час Вац був одним з перших угорських єпископатів, утворених першим королем Святим Іштваном. Статус міста має з 1075 року. Сучасний собор споруджений у 18 сторіччі. В його підземній частині можна побачити залишки церкв 11-го та 15-го сторіч, які стояли на цьому місці.

  Прикрасою міста являється пам'ятник 18-го сторіччя Святій Трійці - один з найгарніших в Угорщині. В місті багато пам'яток бароко: кам'яний міст через річку Гомбаш, церква та монастир Францисканців, церква "Білих", яка отримала свою назву від монахів-домінікавців, що носили білий одяг, єпископський палац, церква ордену піаристів з монастирем, будинок мерії, а також музеїв, що з року в рік приваблюють тисячі туристів.

  Рекомендуємо екскурсію «Велич та розкіш Будапешта» (15€). Багате історичне минуле Будапешта подарувало місту безліч культурних та архітектурних скарбів. Не багатьом відомо, що саме тут знаходиться найстаріший метрополітен у континентальній Європі, який за рішенням ЮНЕСКО належить до світової спадщини. Сакральним символом угорської столиці та однією з найбільших церков у країні є Базиліка Св. Іштвана (Стефана). Над її мозаїчною оздобою та прекрасними вітражами працювали кращі угорські майстри свого часу. Найбільшою ж та найпишнішою спорудою міста, є Угорський парламент, в палатах якого дбайливо зберігається історія цілої країни та її народу.

  Виїзд в Україну. Нічний переїзд до Львова.

 • День 4

  Прибуття у Львів (орієнтовно 13:00).