У пошуках прекрасного - Цюріх, Мюнхен, Будапешт

Транспорт
Автобус
Тривалість
6
Нічні переїзди
2
Львів Мюнхен Боденське озеро Цюріх Рейнські водоспади Люцерн Берн Будапешт Егер   Львів
Карта маршруту розробляється
У пошуках прекрасного - Цюріх, Мюнхен, Будапешт
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  11:00 – виїзд зі Львова.

  Проходження кордону. Нічний переїзд в Німеччину.

 • День 2

  Приїзд в Мюнхен. Пересування по місту громадським транспортом.

  Рекомендуємо: Оглядову екскурсію по Мюнхену (18€) Мюнхен – це легенда Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята. Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам'ятками – Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців, Резиденція та величними соборами, скуштувати славетне пиво та традиційні смажені ковбаски.

  Рекомендуємо: «Неймовірний та дивовижний Мюнхен» (18€) Унікальна екскурсія трамваєм по дивовижному Мюнхену познайомить Вас з містом за межами старої частини. У Вас буде змога почути незабутні розповіді та побачити королівські вулиці Максиміліанштрасе, вулицю Принца-регента, будівлю парламенту Баварії, уряду Верхньої Баварії, площу принца-регента, "музейну милю", Англійський парк, Пінакотеки, Королівську площу, площу Кароліни та безліч музеїв. Поринути в атмосферу міста від 19 століття до сьогоднішніх днів Вам допоможуть різноманітні зразки архітектури, традиції та особливості життя міста, будівлі колишнього секретаріату Гітлера та центрального керівництва партії. Ви станете свідками перетворення Мюнхена в культурну столицю Німеччини.

  Рекомендуємо відвідати вражаючу Мюнхенську резиденцію (15€ + вхідний квиток 6€ тільки для дорослих від 18 років). Впродовж семи століть Віттельсбахи, правителі Баварії, будували, оздоблювали та збагачували свою столичну резиденцію. Кожен наступний герцог або король вважав за необхідне принести сюди щось особливе, своє. В результаті, рідний дім баварських владик перетворився в один з найбагатших художніх зборів світу. Кімнати в королівських апартаментах, придворна капела, тронний зал, чудові зали для прийомів, зал Нібелунгів, стіни якого покриті розписами на тему німецької міфології, приватна королівська капела, скарбниця, придворний театр – ось далеко не все, що пропонує своїм гостям музей.

  Рекомендуємо відвідати легендарний завод BMW (15€ + вхідний квиток). Для багатьох автомобіль BMW – це синонім розкоші, високої якості та престижу. Під час подорожі в Мюнхен на заводі цього бренду можна побачити як народжується легенда… Бездоганний зовнішній вигляд, довершений інтер’єр, детально продуманий дизайн кожного важеля – все це робить BMW втіленням технічної досконалості…

  Переїзд та поселення в транзитний готель.

 • День 3

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Рекомендуємо прогулятися набережною одного з найпрекрасніших озер Європи – набережною Боденського озера (трансфер 6€).

  Переїзд в Цюріх. Вільний час.

  Рекомендуємо відвідати знамениті на весь світ Рейнські водоспади (30€ дорослі, 25€ діти до 16 років). Чудовий і дивовижний світ води захоплює своєю незвичайністю, мінливістю, динамічністю, вітаючи гостей гучними оваціями кришталевих потоків. Бурхлива течія блакитного кольору, щоспадає численними мальовничими каскадами, тумани всіх кольорів веселки, якіпіднімаються від лісу, гра світла, що створює ілюзію розсипу дорогоцінних каменів, разом із синіми горами та запашними травами дарують неповторні та раніше незнані відчуття.

  Рекомендуємо поїздку «Швейцарська перлина – місто Люцерн» (30€) Прекрасне місто світла оселилося на березі озера, оспіваного поетами та композиторами, серед пологих схилів блакитних гір і долин з едельвейсами. Невеликі вулички сповнені красивих будинків та ошатних церков, декорованих давніми розписами, фресками та розкішними архітектурними прикрасами. Символом міста є старий дерев’яний міст Капельбрюке, оточений пам’ятками різних епох: восьмикутна башта Вассертурм, що стоїть посеред річки, Ієзуїтська церква – найкрасивіша барочна церква в Швейцарії та найбільш зворушливий пам'ятник «Вмираючий лев». Ця неповторна панорама дуже мінлива і залежно від часу доби, сезону і погоди створює абсолютно різні, але завжди прекрасні відчуття та настрій.

  Поселення в готель та ночівля.

 • День 4

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Пересування по місту на громадському транспорті.

  Оглядова екскурсія «Цюріх – економічна і музична столиця Європи» На північному сході Швейцарії, на місці древнього кельтського поселення, розташувалося місто, назва якого в першу чергу асоціюється з проведенням великих фінансових операцій і економічних угод– це Цюріх. Але навіть якщо ви не є ні банкіром, ні фінансистом, ви чудово проведете час в цьому місті. Тут розташована велика кількість музеїв, зокрема, музеї динозаврів, іграшок і...зайців і кроликів– ось, де рай для юних туристів. Дорослі ж із задоволенням відвідають Оперний театр, слава якого гримить на весь світ, а також Фраумюнстер, знамените жіноче абатство, фрески для якого писав сам Марк Шагал.

  Рекомендуємо поїздку до столиці Швейцарії – «Берн – місто квітів» (40€). Берн – унікальний і неповторний, зовсім не схожий на жодне інше місто світу… Один з небагатьох, які до сьогодні змогли зберегти свій первинний, середньовічний лик. Культура і мистецтво вкривають тонкою вуаллю ці найкрасивіші вулиці світу, величні площі, стародавні будівлі, маленькі фонтанчики, знамениті музеї, театри та художні галереї. За палацами міських купців під своєрідними романтичними аркадами зі всілякими антикварними крамницями й досі так само жваво ведеться торгівля, як і 800 років тому. Все це оповите різнобарвними квітами, витончені стебла яких палко обіймають стіни багатьох будинків знизу до самого верху. Особливо прекрасні аромати у Саду Рози, за яким живі ведмеді у своїй ямі ляскають в лапи і танцюють, якщо їх погодувати. А якщо пощастить, то на площі перед Парламентом можна побачити президента на велосипеді з дипломатом на багажнику!

  Нічний переїзд в Будапешт.

 • День 5

  Прибуття в Будапешт.

  Пропонуємо отримати справжнє задоволення та релакс в термальних купальнях Сечені (вхідний квиток оплачується окремо).

  Оглядова екскурсія «Серце Будапешту – Площа Героїв». Головна площа столиці площа Героїв, в центрі якої височіє Тисячолітня колона. Довкола основи колони стоять кінні статуї Арпада і шість інших вождів племен угорців, що очолювали завоювання. Купальня «Сечені» - є одним з найбільших в Європі бальнеологічних комплексів, перша лікувальна купальня в Пешті. Замок Вайдахуняд — одне з найромантичніших місць Будапешту. На підході до нього нас зустрічає бронзовий пам'ятник архітекторові Ігнаті Алпара в одязі цехового майстра-будівельника. Проходячи біля пам'ятника, ми заходимо на міст і проходимо під готичними кріпосними воротами. Зліва – копія монастиря в романському стилі і каплиця, ворота якої виконані за зразком воріт костелу XIII ст. Навпроти — готичні споруди, що імітують лицарський замок.

  Вільний час в Будапешті. Пересування по місту громадським транспортом.

  Рекомендуємо екскурсію «Королівська Буда» (15€). Унікальний готичний собор Пресвятої Богородиці, відомий як храм Матяша, в якому вінчались угорські королі, тераси Рибацького бастіону, в якому ніколи не несли службу солдати, Королівський палац та панорама Дунаю.

  Рекомендуємо екскурсію «Велич та розкіш Будапешта» (15€). Багате історичне минуле Будапешта подарувало місту безліч культурних та архітектурних скарбів. Не багатьом відомо, що саме тут знаходиться найстаріший метрополітен у континентальній Європі, який за рішенням ЮНЕСКО належить до світової спадщини. Сакральним символом угорської столиці та однією з найбільших церков у країні є Базиліка Св. Іштвана (Стефана). Над її мозаїчною оздобою та прекрасними вітражами працювали кращі угорські майстри свого часу. Найбільшою ж та найпишнішою спорудою міста, є Угорський парламент, в палатах якого дбайливо зберігається історія цілої країни та її народу.

  Дегустація угорських вин та вечеря в одному з місцевих ресторанів, не залишить байдужим нікого (вхідний квиток оплачується окремо).

  Гарним завершенням дня стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (22€) Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

  Поселення в готель та ночівля.

 • День 6

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Егер.

  Рекомендуємо вілпочити в Термальних купальнях Saliris ResortEgerszalok (трансфер 12€ + вхідний квиток ≈11€). Крізь свердловини з надр землі ключем б'є вода з температурою 68 градусів, що перетворює своїми вапняними відкладеннями схил гори в заполярний пейзаж. Це унікальна за своїм складом вода, відома у світі як «ванни Клеопатри», що дарує молодість. Ви зможете поніжитися у цих теплих водах та зняти втому в кінці насиченого туру. До Ваших послуг 16 критих і відкритих басейнів: сидячі басейни з лікувальною водою, джакузі, басейн з сюрпризами, водяна гора, дитячий басейн, а також сауни та унікальні масажі.

  Повернення в Україну. Проходження кордону.

  Прибуття у Львів (біля 01:30).