Угорські вихідні (дитячий)

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
0
Львів Ньїредьгаза (зоопарк Sóstó Zoo)  Дебрецен (аквапарк «Акватікум»)  Львів
Карта маршруту розробляється
Угорські вихідні (дитячий)
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми «Алголь».

  7:30 – виїзд зі Львова. Проходження кордону.

  Переїзд до Ньїредьгази. Вільний час.

  Реомендуємо поїздку до Дебрецена – другого за величиною міста Угорщини, відомого термального курорту цієї країни (25€). Дебрецен – місто з багатоюта насиченою історією, з давніми вільнимитрадиціямита засадами. Недарма саме тут була проголошена незалежність Угорщини. Вулиці Дебрецена, особливо його історичних кварталів, виглядають дуже самобутньо. Основна частина історичних та архітектурних пам'яток знаходиться в центрі міста. Прогулюючись містом Ви побачите багате різноманіття соборів, один з них - Велика церква, що представляє собою архітектурний символ Дебрецена. Саме тут в 19 століття король проголосив місто незалежним. Іншою визначною памяткою є прекрасний кафедральний собор святої Анни, побудований в стилі бароко. Його стрункі, вінчані куполами вежі видно з різних точок міста. Дебрецені можна побродитипо широких алеях, посидіти на лавочках біля ставка, насолодитися ароматом квітів, а також відвідати одне з улюблених місць для відпочинку і розваг паркНадьерде,в якомурозташований цілий комплекс термальних джерел.

  Вільний час.

  Рекомендуємо відвідування аквапарку «Акватікум» (вхідний квиток 3700F≈12,5€ дорослі, 3000F≈10€ діти до 18 років). Величезний скляний купол покриває площу 30000 кв. м. Повітря насичене парами, а температура становить 37°С. Крім численних водоспадів, водоворотів і водяних гірок, комплекс містить підводну печеру і стінку для скелелазання. Не забудь рушник та купальний костюм!

  Повернення в Ньїредьгазу.

  Розміщення в готелі. {agentsOnlyStart}Вся необхідна інформація про готель – назва, адреса та як доїхати громадським транспортом міститься в пам'ятці туриста, яка роздається в автобусі.{agentsOnlyEnd}

  Ночівля в готелі.

 • День 2

  Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в місті.

  Рекомендуємо відвідати зоопарк Sóstó Zoo(вхідний квиток 3600F≈12€ дорослі, 2400F≈8€ діти до 14 років). Рекреаційна зона Шошто слоавиться не лише своїми термальними водами, але й зоопарком, що знаходиться на 30 гектарах. На території зоопарку, тварини живуть в максимально природних умовах, під відкритим небом і в затишних вольєрах, так як зоопарк розташований в лісі. Ви зможете побачитиблизько 500 різновидів і більш ніж 5000 тварин. Зоопарк входить в список кращих пам'яток Угорщини.

  13:00 – виїзд з Ньїредьгази. Переїзд на кордон.

  Проходження кордону.

  Приїзд до Львова (ввечері, біля 23:00).