Угорсько-австрійський мікс (дитячий)

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
0
Львів Будапешт  Відень Львів
Угорсько-австрійський мікс (дитячий)
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  7:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.

  12:00 – виїзд з Мукачево. Час на обід.

  Проходження кордону.

  Переїзд до Будапешту.

  Рекомендуємо: Чудовим знайомством із містом для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (22€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

  Поселення в готель та ночівля.

 • День 2

  Сніданок.

  08:30 – оглядова екскурсія «Королівська Буда». Унікальний готичний собор Пресвятої Богородиці, відомий як храм Матяша, в якому вінчались угорські королі, тераси Рибацького бастіону, в якому ніколи не несли службу солдати, Королівський палац та панорама Дунаю.

  Вільний час.

  Рекомендуємо поїздку до столиці Австрії міста Відня – «Віденська симфонія» (35€ дорослі, 30€ діти до 16 років).

  Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (15€ + вхідний квиток 14€ тільки для дорослих від 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.

  Рекомендуємо екскурсію до австрійського Парламенту в будівлі імператорської резиденції Хофбург (15€). Однією з найцікавіших пам'яток Відня є будівля парламенту, яка знаходиться в центральній частині міста та побудована в 1874-1884 рр. як резиденція імператорського парламенту, який представляв австрійську частину Австро-Угорської монархії. Помпезна будівля у грецькому стилі із масивними колонами, яку прикрашають статуї античних богів, ставши резиденцією австрійського парламенту, відображає всю історію країни та дух нації. Будівля Парламенту знаходиться на реконструкції до 2020 року. Під час масштабного ремонту будівлі Парламенту депутати і співробітники засідають та працюють в віденському Хофбургу, який Ви зможете відвідати під час екскурсії.

  Рекомендуємо екскурсію в знамениту Віденську Оперу (15€ + вхідний квиток 10€).Віденська опера – один з найвідоміших оперних театрів Європи та світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволення демонструють свою майстерність досвідченій та критичній віденської публіці. А раз в рік паркет театру дивовижним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють у ритмі вальсу. Завдяки своїй вишуканій архітектурі, багатій історії та традиціям, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні та не відвідати Оперу вважається справжнім злочином.

  Час на обід.

  Рекомендуємо трансфер до замку Шонбрунн (трансфер 8€). Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу. Інтер'єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством. Свого часу у Дзеркальній залі шестирічний Моцарт грав для Марії Терезії та її двору. Перлина рококо – так звана «мільйонна вітальня», яку прикрашають панно з китайського рожевого дерева з дорогоцінними персидськимий індійськими мініатюрами, обрамленими позолоченими рамами. Про Версаль нагадує французький парк з підстриженими деревами, прикрашений міфологічними скульптурами і увінчаний біля підніжжя горба фонтаном Нептуна.

  Виїзд з Відня (орієнтовно о 19:00).

  Повернення в Будапешт.

  АБО

  Рекомендуємо екскурсію Смарагдовий Балатон (28€). Згідно зі старовинною легендою, десь у глибині Балатону стоїть церква, а в ній дівчина, сльози якої живлять шовковисту воду озера... А з гори «ехо» чується відчайдушний крик... Побачите Тіханьське абатство (ззовні), пам'ятник королю Андрашу та королеві Анастасії – доньці Ярослава Мудрого.

  Найкращі пляжі Балатону чекають вас. Не забудьте рушники та купальні костюми! Повернення в Будапешт.

  АБО в осінній, зимовий періоди чи коли погана погода:

  Рекомендуємо екскурсійну програму «Тихань-Хевіз» (28€ + вхідний квиток на озеро Хевіз). Завдяки церкві з двома вежами, Тихань помітно здалеку. Під теперішньою церквою – залишки бенедиктинського абатства, заснованого у 1055 році, де збереглася усипальниця короля Андраша I – один з найцінніших пам'ятників угорської архітектури та установча грамота абатства, перша письмова пам'ятка угорської мови.

  В околицях Балатону знаходиться справжня перлина Угорщини й усієї Європи – геотермальне озеро Хевіз з цілющою радоновою водою, де навіть узимку приємно купатися просто неба. Не забудьте рушники та купальні костюми! Повернення в Будапешт.

  АБО

  Рекомендуємо: екскурсія «Закрут Дунаю» (28€). поїздка в королівський край з відвіданням колишньої столиці Угорщини Вишеграда та середземноморського за своїм колоритом Сентендре. Одна з наймальовничіших панорам у країні - панорама закруту Дунаю з Вишеградської фортеці, де затиснута горами ріка повертає на південь. У цих місцях розігрувались найважливіші події в історії середньовічної Угорщини та Європи. Сентендре – звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю. Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст і знаменитий угорський Парламент.

  Повернення в Будапешт.

  Ночівля у готелі.

 • День 3

  Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

  9:00 – рекомендуємо екскурсію «Елегантний Пешт» (12€). Головна площа столиці – площа Героїв, в центрі якої височіє Тисячолітня колона. Довкола основи колони стоять кінні статуї Арпада і шість інших вождів племен угорців, що очолювали завоювання. Купальня «Сечені» - є одним з найбільших в Європі бальнеологічних комплексів, перша лікувальна купальня в Пешті. Замок Вайдахуняд — одне з найромантичніших місць Будапешту. На підході до нього нас зустрічає бронзовий пам'ятник архітекторові Ігнаті Алпара в одязі цехового майстра-будівельника. Проходячи біля пам'ятника, ми заходимо на міст і проходимо під готичними кріпосними воротами. Зліва – копія монастиря в романському стилі і каплиця, ворота якої виконані за зразком воріт костелу XIII ст. Навпроти — готичні споруди, що імітують лицарський замок. Загляньте в скверик перед входом і ви побачите два невеликі стволи дерева, яким 10 мільйонів років. За сквериком з'являється помпезний барочний палац часів Марії Терезії.

  11:00 – виїзд з Будапешта. Переїзд по території Угорщини до України. Проходження кордону.

  Час на вечерю.

  Прибуття у Львів пізно ввечері, біля 24:00-01:00 – час орієнтовний, залежить від проходження кордону.