В гості до Дракули

Транспорт
Автобус
Тривалість
4
Нічні переїзди
0
Львів Беєле Фенікс Орадеа   Альба-Юлія  Сибіу   Башов Сігішоара Турда Львів
Карта маршруту розробляється
В гості до Дракули
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  6:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.

  Ви можете доєднатися до групи в Стрию та Мукачеві.

  Переїзд на територію Румунії в місто Беєле Фелікс.

  Пропонуємо відвідати термальний комплекс Appolo Resort and Spa – один з найбільших термальних комплексів на заході Румунії (вхідний квиток 11€).

  Рекомендуємо поїздку в одне з найпривабливіших міст Трансильванії – Орадеа (трансфер 8€). Історичний центр міста сформований ще з часів Австро-Угорщини під впливом стилів бароко і рококо, вражає своєю архітектурою. Тут ви знайдете найкрасивішу вулицю Трансильванії – вулицю Республіки.

  Переїзд та поселення в транзитний готель, ночівля.

 • День 2

  Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

  Рекомендуємо відвідати один з найгарніших замків Румунії – Замок Корвінів (30€ + вх.квиток 7€) У невеликому містечку Хунедоара, велично височить неймовірно красивий замок з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвінів. Його часто порівнюють з Баварським Нойшвайнштайном. Замок входить до списку "7 чудес Румунії".

  Переїзд в Себеш. Вільний час.

  Рекомендуємо поїздку «Альба-Юлія – маленький Рим» (20€) Історія міста бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія - яка є чи не найбільшою в Європі. Одне з найдавніших поселень Румунії, відоме в давнину як Апулум, Альба-Юлія служило найбільшим військовим та економічним центром під час римської окупації. Храми, мозаїки, термі і статуї, амфітеатри, палац губернатора "Daciarum Trium" - все це робило оригінальний дакійський Апулул мініатюрною копією Риму.

  Переїзд в Сибіу.

  Оглядова екскурсія містом «Сибіу – місто яке вражає» Старе місто Сибіу зберігає велич своїх ранніх днів і має безліч дивовижних будівель, старовинних церков і фрагментів потужних укріплень, включаючи вежі, бастіони та ділянки стін. Історичний центр цього старовинного трансільванського міста має чудову середньовічну атмосферу та архітектуру, а також виразні німецькі риси.

  Переїзд та поселення в транзитний готель.

 • День 3

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Брашов. Вільний час.

  Рекомендуємо: «Замки Трансильванії» (20€ + вх. квиток 15€) Одне з найвідоміших містичних місць Трансільванії – замок Дракули. Тут народилась відома легенда про князя Влада Цепеша, який став відомим в історії як граф Дракула. Вважається, що в замку Бран проживав легендарний вампір. Готична архітектура середньовічного замку з високими стінами, заплутані лабіринти, бійниці і сувора краса споруди говорять самі за себе.

  Замок Пелеш розкинувся серед розкішних зелених гір, хвойних лісів та прекрасних галявин курорту Сіная, де перший румунський король Карл І звів свою затишну резиденцію. Замок оточений найкрасивішим парком, де у єдиній мелодійній пісні поєднуються дзвінкий спів казкових птахів і чарівний голос гірської річки. 160 кімнат палацу, що значно різняться за своїм архітектурним стилем, прикрашені люстрами з муранського кришталю, німецькими вітражами, шкірою з Кордови, мейсенським фарфором.

  Рекомендуємо екскурсію «Брашов – серце Румунії» (10€) Розташоване в самому серці Румунії, місто Брашов зачаровує своєю середньовічною атмосферою, яку створюють вузькі затишні вулички та маленькі романтичні дворики. Чорна церква, яку ще називають Церквою св. Марії, є найбільшою готичною будівлею в Румунії, Ворота Катерини – одні з найстаріших воріт у Брашові, Площа Рад, Єврейська синагога, найвужча вулиця Румунії і безліч інших незрівнянних місць.

  Переїзд в транзитний готель та ночівля.

 • День 4

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Сігішоара. Вільний час.

  «Сігішоара – пелина Трансильванії» (15€) Рекомендуємо Вам познайомитись з стародавнім румунським містом-фортецею Сігішоара, яке вважається батьківщиною графа Дракули. Місто Сігішоара багате на цікаві стародавні пам'ятки. Історичний центр Сігішоари внесений до списку ЮНЕСКО. Під час екскурсії Ви побачите старе місто - укріплену церкву Віскрі, середньовічну площу П'яца Четецій, пам'ятник Владу Цепешу, оборонні вежі, нео-готичну старовинну школу. Найбільш яскравий пам'ятник архітектури – це годинникова вежа з вбудованим старовинним металевим механізмом.

  Переїзд в Турду. Вільний час.

  Рекомендуємо відвідати Соляну шахту «Salina Turda» (трансфер 10€ + вх.квиток 9€ дорослі/діти до 17 років 5€). Невелике стародавнє місто Турда відоме своєю старою соляною шахтою «Salina Turda». Вона була вирубана ще в 17-м столітті на глибині 120 метрів. В цій гігантській шахті зберігається постійна температура близько 12 градусів, вологість повітря тут становить 80%. Завдяки унікальному підземному мікроклімату в шахті практично повністю відсутні алергени і бактерії. Відвідування соляної шахти - це прекрасна можливість подихати концентрованими цілющими парами солі і оздоровиться. До того ж, на глибині 100 метрів тут знаходиться великий розважальний комплекс. Відвідувачів чекає маса захоплюючих розваг - тенісний корт і футбольний майданчик, столи для більярду та пінг-понгу, міні-гольф, кінотеатр і навіть невелике колесо огляду. Також в соляній шахті знаходиться підземне озеро, в центрі якого розташовуються зони відпочинку. Тут Ви зможете покататися на човні або просто відпочити в альтанці. Відпочинок в соляній шахті «Salina Turda» користується великою популярністю не лише в місцевих жителів, а й туристи з різних куточків світу.

  Переїзд в Україну. Проходження корону.

  Прибуття у Львів (орієнтовно 02:30).