Вихідні у Трансильванії

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
0
Чернівці - Сігішоара - Сіная - Бухарест - Ришнов - Бран - Чернівці
Карта маршруту розробляється
Вихідні у Трансильванії
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  08:30 виїзд з Чернівців.

  Проходження кордону. Переїзд в м. Сігішоара.

  Оглядова екскурсія «Сігішоара – перлина Трансільванії». Рекомендуємо Вам познайомитись з стародавнім румунським містом-фортецею Сігішоара, яке вважається батьківщиною графа Дракули. Місто Сігішоара багате на цікаві стародавні пам'ятки. Історичний центр Сігішоари внесений до списку ЮНЕСКО. Під час екскурсії Ви побачите старе місто - укріплену церкву Віскрі, середньовічну площу П'яца Четецій, пам'ятник Владу Цепешу, оборонні вежі, нео-готичну старовинну школу. Найбільш яскравий пам'ятник архітектури – це годинникова вежа з вбудованим старовинним металевим механізмом.

  Переїзд в транзитний готель.

  Поселення в готель та ночівля.

 • День 2

  Сніданок. Переїзд в Сінаю. Вільний час.

  Рекомендуємо відвідати замок Пелеш (8€ + вх. квиток). Серед розкішних зелених гір, хвойних лісів та прекрасних галявин курорту Сіная перший румунський король Карл І звів свою затишну резиденцію. Замок оточений найкрасивішим парком, де у єдиній мелодійній пісні поєднуються дзвінкий спів казкових птахів і чарівний голос гірської річки. 160 кімнат палацу, що значно різняться за своїм архітектурним стилем прикрашені люстрами з муранського кришталю, німецькими вітражами, шкірою з Кордови, мейсенським фарфором. Проте, головною його цінністю є унікальна різьба по дереву, яка вражає своєю пишністю та елегантністю.

  Рекомендуємо поїздку в столицю Румунії «Місто радості» – Бухарест (30€). Бухарест – місто, яке поєднує різноманітні стилі, представляє собою незвичайну красу міської архітектури та мальовничих бульварів. Тріумфальна Арка, яка перенесе вас в атмосферу романтичного Парижу. Площа Революції, Румунський Атенеум – одна з найпопулярніших будівель в столиці. Палац Парламенту – грандіозна будівля на 6000 кімнат, друга по величині споруда в світі після Пентагону. Місто манить незвичайною красою старовинних кварталів і своєю неповторністю не поступається західно-європейським містам.

  Вільний час у Бухаресті:

  Рекомендуємо відвідати Палац Парламенту (20€ дорослі, 15€ діти до 12 років). Палац Парламенту в Бухаресті – друга за величиною будівля в світі, яка височіє над столицею і є справжнім магнітом для туристів.

  Цю гігантську будівлю було споруджено за вказівкою тодішнього румунського комуністичного лідера Ніколае Чаушеску в 1984 році як резиденція президента, уряду і парламенту.

  Будівлю відзначено Книгою Рекордів Гіннеса як одну з найбільших і найдорожчих адміністративних будівель в світі. Згідно Світовим рекордам Гіннеса, Палац Парламенту є найважчою будівлею в світі. Споруда складається з 700 тис. тон сталі і бронзи, в поєднанні з 1 млн. кубометрів мармуру, 3,5 тис. тон кришталю і 900 тис. кубометрів деревини.

  При розчищення місця для Палацу Парламенту були зруйновані елегантні квартали центру Бухареста, що коштувало місту втрати неофіційного титулу «Парижу Балкан».

  Повернення в готель. Ночівля.

 • День 3

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Рекомендуємо поїздку в замок ДракулиБран та місто Ришнов, де знаходиться середньовічна фортеця (15€ + вх. квитки). Запрошуємо Вас відвідати замок, де народилась відома легенда про князя Влада Цепеша, який став відомим як граф Дракула. Вважається, що в замку Бран проживав легендарний вампір. Серпантинові сходи, що ведуть до таємничих кімнат та темних коридорів, сплітаються в єдиний лабіринт. Готична архітектура середньовічного замку з високими стінами, заплутані лабіринти, бійниці і сувора краса споруди говорять самі за себе.

  Після цього відвідаємо твердиню тевтонських лицарів на пагорбі, яка була зведена в 1215 році, а вперше згадана в 1331 році – місто-фортецю Ришнов.

  Виїзд в Україну.

  Приїзд до Чернівців (близько півночі).