Вікенд з родзинкою – Бухарест + Замок Дракули (новорічний)

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
1
Львів  Бухарест Башов Сігішоара Турда Львів
Карта маршруту розробляється
Вікенд з родзинкою – Бухарест + Замок Дракули (новорічний)
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  17:00– виїзд зі Львова.

  Ви можете доєднатися до групи в Івано-Франківську, Коломиї та Чернівцях.

  Нічний переїзд на територію Румунії.

 • День 2

  Переїзд в Бухарест.

  Оглядова екскурсія по столиці Румунії «Місто радості – Бухарест». Бухарест – місто, яке поєднує різноманітні стилі, представляє собою незвичайну красу міської архітектури та мальовничих бульварів. Тріумфальна Арка, яка перенесе вас в атмосферу романтичного Парижу. Площа Революції, Румунський Атенеум – одна з найпопулярніших будівель в столиці. Палац Парламенту – грандіозна будівля на 6000 кімнат, друга по величині споруда в світі після Пентагону. Місто манить незвичайною красою старовинних кварталів і своєю неповторністю не поступається західно-європейським містам.

  Вільний час.

  Рекомендуємо відвідати Палац Парламенту (20€ дорослі, 15€ діти до 12 років). Палац Парламенту в Бухаресті – друга за величиною будівля в світі, яка височіє над столицею і є справжнім магнітом для туристів.

  Цю гігантську будівлю було споруджено за вказівкою тодішнього румунського комуністичного лідера Ніколае Чаушеску в 1984 році як резиденція президента, уряду і парламенту.

  Будівлю відзначено Книгою Рекордів Гіннеса як одну з найбільших і найдорожчих адміністративних будівель в світі. Згідно Світовим рекордам Гіннеса, Палац Парламенту є найважчою будівлею в світі. Споруда складається з 700 тис. тон сталі і бронзи, в поєднанні з 1 млн. кубометрів мармуру, 3,5 тис. тон кришталю і 900 тис. кубометрів деревини.

  При розчищення місця для Палацу Парламенту були зруйновані елегантні квартали центру Бухареста, що коштувало місту втрати неофіційного титулу «Парижу Балкан».

  Рекомендуємо екскурсію в Палац Котрочень (15€ дорослі, 10€ діти до 12 років) Елегантний палац Котрочень датується кінцем 19-го століття і є офіційною резиденцією президента Румунії. Тисячі туристів щорічно приїжджають до палацу Котрочень, щоб побачити розкішну резиденцію принца Фердинанда і принцеси Марії, що стали згодом королем і королевою Румунії.

  Сьогодні палац Котрочень визнаний архітектурною пам'яткою Бухареста. Тут розміщується резиденція румунського президента, працює музей. Туристів зустрічають дві білосніжні сторожові вежі з черепичними дахами, пропускаючи їх на доглянуту паркову територію, порізаний пішохідними доріжками з зручними лавками. Пишність вінчається розкішною будівлею в стилі неоренесанс, прикрашеним колонами, ліпниною і невеликими балкончиками. У колекції музею зібрано понад 20 тис. експонатів, які представляють найрізноманітніші види мистецтва: живопис, графіку, скульптуру, декоративно-прикладне мистецтво.

  Рекомендуємо побувати в Національному музеї села (10€). Центр румунської столиці вабить туристів місцем, де забуваєш про те, що перебуваєш у серці сучасного європейського мегаполісу. Це Національний музей села, який більше схожий на природний заповідник, ніж на традиційний музей. Бухарестський музей села став першим в країні музеєм під відкритим небом. Деякі споруди музею мають історичну цінність і за часом спорудження вони відносяться до минулих століть. Через побутові предмети: меблі, посуд, художні вироби, одяг і килими - можна осягнути своєрідність і самобутність народного життя, смак і уподобання селян румунської глибинки.

  Завершення дня пропонуємо провести в термальному комплексі Therme Bucurest (трансфер 15€ + віхідний квиток) Найбільший, не тільки в Румунії, а й у всій Європітермальний комплекс, у якому 8 басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин).

  Поселення в готель та ночівля.

  Новий Рік 2022!

 • День 3

  З Новим Роком 2022!

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Брашов. Вільний час.

  Рекомендуємо: «Замки Трансильванії» (20€ + вх. квиток 15€) Одне з найвідоміших містичних місць Трансільванії – замок Дракули. Тут народилась відома легенда про князя Влада Цепеша, який став відомим в історії як граф Дракула. Вважається, що в замку Бран проживав легендарний вампір. Готична архітектура середньовічного замку з високими стінами, заплутані лабіринти, бійниці і сувора краса споруди говорять самі за себе.

  Замок Пелеш розкинувся серед розкішних зелених гір, хвойних лісів та прекрасних галявин курорту Сіная, де перший румунський король Карл І звів свою затишну резиденцію. Замок оточений найкрасивішим парком, де у єдиній мелодійній пісні поєднуються дзвінкий спів казкових птахів і чарівний голос гірської річки. 160 кімнат палацу, що значно різняться за своїм архітектурним стилем, прикрашені люстрами з муранського кришталю, німецькими вітражами, шкірою з Кордови, мейсенським фарфором.

  Рекомендуємо екскурсію «Брашов – серце Румунії» (10€) Розташоване в самому серці Румунії, місто Брашов зачаровує своєю середньовічною атмосферою, яку створюють вузькі затишні вулички та маленькі романтичні дворики. Чорна церква, яку ще називають Церквою св. Марії, є найбільшою готичною будівлею в Румунії, Ворота Катерини – одні з найстаріших воріт у Брашові, Площа Рад, Єврейська синагога, найвужча вулиця Румунії і безліч інших незрівнянних місць.

  Переїзд в транзитний готель та ночівля.

 • День 4

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Сігішоара. Вільний час.

  Рекомендуємо екскурсію «Сігішоара – пелина Трансильванії» (15€) Рекомендуємо Вам познайомитись з стародавнім румунським містом-фортецею Сігішоара, яке вважається батьківщиною графа Дракули. Місто Сігішоара багате на цікаві стародавні пам'ятки. Історичний центр Сігішоари внесений до списку ЮНЕСКО. Під час екскурсії Ви побачите старе місто - укріплену церкву Віскрі, середньовічну площу П'яца Четецій, пам'ятник Владу Цепешу, оборонні вежі, нео-готичну старовинну школу. Найбільш яскравий пам'ятник архітектури – це годинникова вежа з вбудованим старовинним металевим механізмом.

  Переїзд в Турду. Вільний час.

  Рекомендуємо відвідати Соляну шахту «Salina Turda» (трансфер 10€ + вх.квиток 9€ дорослі/діти до 17 років 5€). Невелике стародавнє місто Турда відоме своєю старою соляною шахтою «Salina Turda». Вона була вирубана ще в 17-м столітті на глибині 120 метрів. В цій гігантській шахті зберігається постійна температура близько 12 градусів, вологість повітря тут становить 80%. Завдяки унікальному підземному мікроклімату в шахті практично повністю відсутні алергени і бактерії. Відвідування соляної шахти - це прекрасна можливість подихати концентрованими цілющими парами солі і оздоровиться. До того ж, на глибині 100 метрів тут знаходиться великий розважальний комплекс. Відвідувачів чекає маса захоплюючих розваг - тенісний корт і футбольний майданчик, столи для більярду та пінг-понгу, міні-гольф, кінотеатр і навіть невелике колесо огляду. Також в соляній шахті знаходиться підземне озеро, в центрі якого розташовуються зони відпочинку. Тут Ви зможете покататися на човні або просто відпочити в альтанці. Відпочинок в соляній шахті «Salina Turda» користується великою популярністю не лише в місцевих жителів, а й туристи з різних куточків світу.

  Переїзд в Україну. Проходження корону.

  Прибуття у Львів (орієнтовно 02:30).