Загадки містичної Трансильванії (дитячий)

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
2
Львів - Турда - Сігішоара - Брашов - Замки Трансільванії - Львів
Карта маршруту розробляється
Загадки містичної Трансильванії (дитячий)
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  20:00 – виїзд зі Львова. Ви можете доєднатись до групи в Стрию та Мукачево.

  Нічний переїзд до Румунії.

 • День 2

  Приїзд в Турду.

  Рекомендуємо: Соляна шахта Salina Turda (трансфер 10€ + вх. квиток 11€ дорослі, 7€ діти до 17 років). Невелике стародавнє місто Турда відоме своєю старою соляною шахтою «Salina Turda». Вона була вирубана ще в 17-м столітті на глибині 120 метрів. В цій гігантській шахті зберігається постійна температура близько 12 градусів, вологість повітря тут становить 80%. Завдяки унікальному підземному мікроклімату в шахті практично повністю відсутні алергени і бактерії. Відвідування соляної шахти - це прекрасна можливість подихати концентрованими цілющими парами солі і оздоровиться. До того ж, на глибині 100 метрів тут знаходиться великий розважальний комплекс. Відвідувачів чекає маса захоплюючих розваг - тенісний корт і футбольний майданчик, столи для більярду та пінг-понгу, міні-гольф, кінотеатр і навіть невелике колесо огляду. Також в соляній шахті знаходиться підземне озеро, в центрі якого розташовуються зони відпочинку. Тут Ви зможете покататися на човні або просто відпочити в альтанці. Відпочинок в соляній шахті «Salina Turda» користується великою популярністю не лише в місцевих жителів, а й туристи з різних куточків світу.

  Переїзд в Сігішоару. Вільний час.

  Рекомендуємо: Оглядова екскурсія «Сігішоара – перлина Трансільваніїї» (18€). Рекомендуємо Вам познайомитись з стародавнім румунським містом-фортецею Сігішоара, яке вважається батьківщиною графа Дракули. Місто Сігішоара багате на цікаві стародавні пам'ятки. Історичний центр Сігішоари внесений до списку ЮНЕСКО. Під час екскурсії Ви побачите старе місто - укріплену церкву Віскрі, середньовічну площу П'яца Четецій, пам'ятник Владу Цепешу, оборонні вежі, нео-готичну старовинну школу. Найбільш яскравий пам'ятник архітектури – це годинникова вежа з вбудованим старовинним металевим механізмом.

  Переїзд в транзитний готель.

  Поселення в готель та ночівля.

 • День 3

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Брашов. Вільний час.

  Рекомендуємо: Оглядова екскурсія «Брашов – серце Румунії» (12€). Розташоване в самому серці Румунії, місто Брашов зачаровує своєю середньовічною атмосферою, яку створюють вузькі затишні вулички та маленькі романтичні дворики. Чорна церква, яку ще називають Церквою св. Марії, є найбільшою готичною будівлею в Румунії, Ворота Катерини – одні з найстаріших воріт у Брашові, Площа Рад, Єврейська синагога, найвужча вулиця Румунії і безліч інших незрівнянних місць.

  Рекомендуємо: «Замки Трансільванії» (24€ + вх. квиток 15€). Одне з найвідоміших містичних місць Трансільванії – замок Дракули. Тут народилась відома легенда про князя Влада Цепеша, який став відомим в історії як граф Дракула. Вважається, що в замку Бран проживав легендарний вампір. Готична архітектура середньовічного замку з високими стінами, заплутані лабіринти, бійниці і сувора краса споруди говорять самі за себе.

  Замок Пелеш розкинувся серед розкішних зелених гір, хвойних лісів та прекрасних галявин курорту Сіная, де перший румунський король Карл І звів свою затишну резиденцію. Замок оточений найкрасивішим парком, де у єдиній мелодійній пісні поєднуються дзвінкий спів казкових птахів і чарівний голос гірської річки. 160 кімнат палацу, що значно різняться за своїм архітектурним стилем, прикрашені люстрами з муранського кришталю, німецькими вітражами, шкірою з Кордови, мейсенським фарфором.

  20:00 – виїзд з Брашова.

  Нічний переїзд в Україну (повернення до Львова через Чернівці та Івано-Франківськ).

 • День 4

  Прибуття у Львів (до 12:00).